Avcılar restaurant otomasyon sistemleri ile müşterilerinize daha kaliteli hizmet verebilir, memnuniyeti sağlayarak daha fazla yeni müşteri çekebilirsiniz.

Sosyal tesisler arasında en çok tercih edilen yerler restoranlardır. Ailece yemek yiyerek keyifli muhabbetler eşliğinde zaman geçirilen bu yerlerde, müşteriyi memnun etmek, işletme sahibinin en önemli görevlerinden biridir. Tabi bunun için de sistemli bir çalışma ve müşterinin isteklerini zamanında yerine getirebilmek son derece önemlidir. Timeout Bilişim olarak müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetler arasında Avcılar restaurant otomasyon sistemleri hizmetini de ekledik. Bu sayede hem daha hızlı cevap bulan müşteriler, memnun kalarak mekandan ayrılıyorlar tabi bu da yeni müşterilerin gelmesine işarettir.

Avcılar Restaurant otomasyon sistemleri

Müşterilerinize hızlı yanıt verin!

Müşteri memnuniyeti her sektörde önemlidir fakat bazı sektörlerde bu önemin seviyesi daha bir yükselebiliyor. Restoran gibi sürekli müşterilerin girip çıktığı mekânlarda zamanında siparişlerin verilmesi ve müşteri beklentilerini karşılamak son derece önemlidir. Restoran otomasyon sistemi, bu konuda işletme sahiplerinin en büyük destekçilerinden biridir. Çünkü sistem, hem hızlı çalışması ile hem de işletmenin ihtiyacı olan tüm özellikleri bir arada sunması ile biliniyor. Bu alanda uzun zamandır müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde, daha kaliteli mekânların oluşumuna destek veriyoruz. Avcılar restaurant otomasyon sistemleri, kurulum ve kurulum sonrası destek hizmetlerimiz ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Avcılar Restaurant otomasyon sistemleri

AKINSOFT ile kurumsal başarılar

Restoran otomasyon sistemlerinde AKINSOFT kalitesini kullandığımız firmamızda, müşterilerimizin aradığı her şeyi bir arada sunuyoruz. AKINSOFT restaurant otomasyon sistemi, kapsamlı özellikleri ve kolay kullanım yönleri ile müşterilerin istediklerini en iyi şekilde sunmayı başaran bir sistemdir.

Avcılar Restaurant otomasyon sistemleri

AKINSOFT Wolvox Restoran

Restoran, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları takip etmek için tasarlanan özel bir yazılım olup işletmelerin işini hafifletme konusunda son derece başarılı bir yazılımdır. WOLVOX Erp ve WOLVOX Otel programı ile tam entegreli çalışması sayesinde işlerinizi hallederken bir yandan da ayrı program kullanma zorunluğundan kurtulacaksınız. Son derece basit bir sistem haline getirilen program ile çalışmalarınıza hız kazandıracaksınız. Avcılar restaurant otomasyon sistemi ihtiyaçlarınıza karşı en iyi çözümleri yakalayabileceğiniz program sayesinde müşterilerinizin memnuniyetini sağlayacaksınız.

Avcılar Restaurant otomasyon sistemleri

Kurulum ve destek için arayın

Timeout Bilişim, alanında deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet veren bir kuruluştur. Avcılar restaurant otomasyon sistemi hakkında detaylı bilgi almak, kurulum ve kurulum sonrası teknik destek talebinde bulunmak için çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.