İstanbul restoran otomasyon sistemi ile işletmenizde müşterilerinize hitap ederken daha hızlı cevap vermenin keyfini yaşayın.

Otomasyon sistemleri; işletmelere zaman kazandırmak ve yapılan işlemlerde hata payını sıfıra indirmek amacıyla geliştirilen bir sistemdir. Sistem, bilgisayar ve el terminalleri ile çalışan bir sistem olup, kapsamlı özellikleri ile restoranların ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Restoran otomasyon sistemi sayesinde müşterilerinizin taleplerine hızlı bir şekilde cevap verebilir, müşterilerin memnuniyetini başarılı bir şekilde kazanabilirsiniz.

İstanbul Restoran otomasyon sistemi

Restoran otomasyon sistemi Avrupa Yakası

Avrupa yakasının tamamına hizmet verdiğimiz firmamızda, müşteri beklentilerini karşılamak ve en iyi şekilde çözüm sunmak adına müşterilerimize destek sunuyoruz. Restoranlar, sık müşterilerin uğradıkları alanlar olup bu alanlarda en çok aranan şey kalite ve zamanında müşteri isteklerine cevap vermektir. Restoran otomasyon sistemi Avrupa yakası hizmetlerimizden yararlanarak tüm bu özelliklerden fazlasına sahip olabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz bölgelerin tamamına hızlı servis özelliği ile hizmet vererek yaşadığınız sorun ve problemleri uzak masa üstü yardımı ile veya yerinde destek vererek gideriyoruz. Restoran otomasyon sistemi sayesinde işletmenize gelen müşterilerinizi yüzü daha bir güleç olacak.

İstanbul Restoran otomasyon sistemi

Restoran otomasyon sistemi Anadolu Yakası

Hizmet alanlarımızı her geçen gün daha da genişleterek müşterilerimize kaliteyi yerinde sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Anadolu yakasında restoran otomasyon sistemleri alanında bilinen ve güvenilen bir isim haline gelen firmamız Timeout Bilişim, zamanında sunduğu çözümler sayesinde müşterilerinin teveccühünü kazanmayı başaran bir isimdir.

İstanbul Restoran otomasyon sistemi

Restoran otomasyon sistemi özellikleri nelerdir?

  • Masa adisyon takibi,
  • Cari takibi,
  • Ön ödemeli sistem,
  • Garson çağrı sistemi,
  • Sosyal tesislerde kullanabilme özelliği,
  • RESTORAN LITE modülü.

Tüm bu özelliklere sahip olan AKINSOFT Wolvox Restoran, beklentilerinizden çok daha fazlasını sizlere sunarak işlerinize hız kazandırmanıza yardımcı olacaktır. Hizmet kalitemiz hakkında bilgi almak, diğer hizmetlerimiz ve desteklerimiz hakkında detaylara ulaşmak için çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Restoran otomasyon sistemi

Restoran otomasyon sistemi Timeout Bilişim

Başarılı çalışmalarımız ile müşterilerimizin aradıkları her şeyden çok daha fazlasını sunarak müşterilerimizin memnun kalmasını sağlıyoruz. Dilediğiniz zaman iletişim numaramızdan bizi arayarak detaylar hakkında bilgi alabilir, kurulum talebinde bulunarak kısa sürede işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.