Restaurant,cafe,fast food,bar vb. işletmelerin, iş akış süreçlerine ve takibine yönelik çözümler üreten işletmeci dostu kafe,bar,restaurant yazılım programı, müşterilere daha hızlı hizmet verebilmek ve anında çözüm üretmek için Akınsoft tarafından yazılmış bir programdır.

Yoğun bölgelerde kafeterya işletmeciliği yapanların hızlı şekilde müşteri taleplerini karşılayabilmeleri çok önemlidir. Siparişler, hesap kesimi gibi işlemlerde ne kadar seri olunursa müşterilerin memnuniyeti o derece fazla olur. Cafe restaurant programı, bu anlamda işlerin kolaylaşmasında son derece işe yarayan ideal çözümlerdir. Menü takibi, masa takibi, adisyon takibi gibi önemli özelliklerin yer aldığı Akınsoft restaurant programı ile hızlı şekilde müşterilerinize cevap verebilirsiniz.

İşletmenizde hızlı işlemler

Müşterilerin kısa sürede işlerini halletmeleri, ödemelerini yapabilmeleri, hem işletme açısından hem de müşteri açısından daha keyif vericidir. Ancak bunu elde edebilmek için bazı yazılımlara ihtiyaç duyulur. Akınsoft restaurant yazılımı ile bunu kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Son derece kullanışlı ve kullanımı kolay olan yazılım, mühendisler tarafından özel olarak yazılarak, kullanıcının kolay şekilde işlem yapmasına sunulmuştur. AKINSOFT WOLVOX Restoran Programı, Restoran, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları takip etmek için kullanılabilen harika bir yazılım iken, işlerden zaman kazanma ve müşteriye daha kaliteli şekilde hitap etme adına kullanılabilecek harika bir yazılımdır.

Timeout Bilişim ile kazanan siz olun

Alanında uzman olan firmamız, kısa sürede müşteri isteklerini karşılayarak daha rahat işlem yapma olanağı tanıyor. Akınsoft yazılım satış ve kurulum hizmeti veren Timeout Bilişim ile aradığınız tüm kolaylıkları tek adreste bulabilirsiniz. Cafe restaurant programı hakkında detaylı bilgi almak ve kurulum desteği talebinde bulunmak için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.