HD kamera sistemleri, güvenlik sistemlerinde en çok tercih edilen kamera modellerinden biridir.

2013 yılına kadar “Megapiksel” değerlerine ulaşamayan kamera sistemlerinde çözüm olarak “IP Network teknolojisi” kullanılması ön görülüyordu. Teknoloji dünyasının gelişmesiyle birlikte güvenlik kamera sistemleri alanında değişimler yaşandı ve 2016 itibariyle 1MP den 4K çözünürlüğe kadar teknolojisinin geliştirildi ve günümüzde 720p, 1080p ve 4K çözünürlüğe sahip kameralar üretilebilmektedir. Bu da güvenlik önlemlerinin alınmak istendiği her alanda daha kaliteli görüntülere ulaşmayı sağlamaktadır.

Kamera sistemleri

Kamera sistemleri ile ortamı koruyun

Günümüzde büyüyen şehirler, göçler, yeni yerleşimler vs. her biri olumsuz etkilere neden olacak şekilde bize geri dönmektedir. Günümüzde yaşanan olumsuz olaylar (hırsızlık, gasp, cinayet vs.) maalesef geçmiş yıllara göre çok daha üst seviyede görülmektedir. Bu da insanları tedirgin etmeye yetiyor. Bu nedenle yaşam alanlarının tamamında güvenlik önlemi almak isteyenler, özel olarak tasarlanmış kamera güvenlik sistemleri başta olmak üzere, doğal afetlere karşı korunmak amacıyla da yangın alarm sistemleri başta olmak üzere diğer güvenlik alanlarından da faydalanmaktadırlar.

Kamera sistemleri

Çevreniz güvenli mi?

Apartman güvenlik kamera sistemleri, amaç olarak bina içi korumayı hedeflemektedir. Tabi bununla birlikte bina çevresinin de korunmasını sağlamaktadır. Çevrenin güvenli olması, aile yaşamının daha rahat olmasını sağlayacaktır. Bu yüzden çevrenizin güvenilir olması, çocuklarınızın dışarıda daha rahat ve güvenilir şekilde zaman geçirmelerini sağlayacaktır. Tüm bunların olabilmesi için ise kamera güvenlik sistemleri ile donatılmış ve diğer fiziki güvenliğin alındığı yerleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Kamera sistemleri

Bizi arayın!

Timeout Bilişim olarak kamera güvenlik sistemleri alanında uzun yıllardan bu yana müşterilerimize destek vermekteyiz. Bina kamera sistemleri, mağaza kamera sistemleri, market kamera sistemleri ve diğer kamera sistemleri hakkında detaylı bilgi almak ve kurulum desteği talebinde bulunmak için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.