Güvenlik sistemleri, günümüzün en önemli güvenlik departmanlarını bir arada barındırarak yaşam alanlarını güvence altına alan bir algoritmadır. Kartal güvenlik sistemleri olarak teknolojinin son ürünlerini müşterilerimize sunarak yaşam alanlarında güvenliklerini almalarını kolaylaştırıyoruz.

 Güvenlik sistemleri, artan suç oranlarını azaltmak, caydırıcılıkta bulunmak ve çevrede yaşanan olayları kayıt altına almak için kullanılan teknolojik bir sistemdir. Bu sitem, sadece bina güvenliğini korumakla sınırlı kalmaz. Kurulu olduğu alanlarda, görüş açısında olan yerlerde yaşanan olayların da aydınlığa kavuşmasına yardımcı olan bir sistemdir. Kartal güvenlik sistemleri olarak bu alanda müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde yaşam alanlarında daha güvenilir şekilde yaşamanın keyfi sürülmektedir.

Kartal güvenlik sistemleri

Kartal Kamera Sistemleri

Kameralar, yaşanan olayları kayıt altına alan ve bu kayıtlar polis ve ilgili makamlar tarafından incelenerek yaşanan olayların aydınlığa kavuşması sağlanır. Kartal kamera sistemleri hizmetlerimizde, önemli olan ayrıntıları göz önünde bulundurarak kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Bina için kamera sistemleri, bahçe kamera sistemleri ve mağaza kamera sistemleri gibi en çok ihtiyaç duyulan alanlarda yaptığımız kurulumlar, suç oranlarının azalmasını sağlarken konumları itibari ile caydırıcılık özelliği de son derece iyi bir seviyeye gelmektedir.

Kartal kamera sistemleri

Kartal Alarm Sistemleri

Yaşam alanlarının güvenliğini sağlamak için tek başına bir güvenlik sistemi yeterli gelmeyebilir. Olaylara karşı korumayı gerçekleştirmek için güvenlik sistemlerinden yararlanmak faydalı sonuçlar verse de bazı durumlarda kameranın çok da işe yaramadığını söylemek gerekiyor. Yangın, su kaçakları, doğal afetler gibi insan eliyle oluşmayan olaylar karşısında da ortamların güvenliğini elde tutmak önemlidir. Büyük iş yerlerinde, mağazalarda, evlerde ve yaşamın olduğu tüm alanlarda alarm sistemleri, hayat kurtaran diğer bir araç olarak kendinden söz ettirir. Kartal alarm sistemi hizmetlerimizde müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar sayesinde mekanlarının koruması çok daha rahat bir şekilde sağlanmaktadır.

Kartal alarm sistemleri

Timeout Bilişim Güvenlik Sistemleri

Yılların birikim ve deneyimine sahip olan firmamız Timeout Bilişim, güvenlik sistemleri alanında yetişmiş uzman kadrosu ile hizmetinizdedir. Bina içi güvenlik sistemleri, mağaza güvenlik sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, kamera sistemleri ve alarm sistemleri hizmetlerimizden yararlanarak çevrenizde istediğiniz güvenlik düzeyini çok daha rahat bir şekilde görebilirsiniz. Detaylı bilgi ve destek için arayın.