Mağaza barkod sistemi ve fiyatları konusunda araştırma yaparken detaylı bir şekilde incelemede, fiyatlarla birlikte sistemin özelliklerini değerlendirmekte fayda vardır.

Her barkod sisteminin kendine ait bazı özellikleri vardır. Bazı yazılımlar, ortak olarak kullanıldıkları için her mağaza tipine uygun olmayabilirler bu yüzden satın almadan önce demo talebinde bulunarak mağazanızın ihtiyacına yönelik sunulan çözümleri değerlendirip sipariş vermeniz çok daha faydalı olacaktır. Mağaza barkod sistemi, bir mağazada işlerin hızlı şekilde yürümesi ve müşterilerin memnun kalması adına oldukça önemlidir. Çünkü barkod sistemleri, kasada müşterilerin birikmesini engellemekle birlikte müşteri memnuniyetini sağlamak açısından da önemli faydalar sunarlar. Bu yüzden satın alacağınız barkod sistemi için öncesinden araştırma yapmanız isabetli olacaktır.

Mağaza barkod sistemi nedir?

Mağazalar, en sık müşterilerin girip çıktıkları alanlardır. Bu alanlarda seri olmak, kasada müşteri yığılmasını önlemek son derece önemlidir. Büyük veya küçük tüm mağazalarda müşterilerin kısa sürede ihtiyaçlarını tamamlayabilmek önemlidir. Mağaza barkod sistemi, tam da bu anlamda en iyi sonuçları üreten bir sistemdir. Ürünlere yeni barkod etiketi bastırma veya mevcut hazır barkod etiketlerini kullanabilmenize olanak tanıyan sistem ile hızlı hareket etmenin güzel yönlerini yakalayabilirsiniz.

Mağaza Barkod Sistemi ve Fiyatları

Barkod sistemi neden önemlidir?

Perakende satış yapan mağazalarda hız, müşterinin memnun kalabilmesi adına en önemli etkendir. Mağaza barkod sistemi de tam da bu konuda mağaza sahiplerinin işini hızlandırıyor ve beklentileri en iyi şekilde karşılıyor. Sistem, dokunmatik bilgisayar ve el terminalleri ile çalışan bir sistem olduğu için ürün okutmada herhangi bir zorluk yaşanmamaktadır. Bu sayede kısa süre içinde işlemi halledilen müşteri, mağazadan memnun kalmış bir şekilde ayrılıyor.

Teknoloji dünyasının her alana girmesi ve her alan üzerinde yeni çalışmalar yapması sayesinde, işletmelerin de işinin eskisine göre çok daha rahat hale geldiğini söylemek gerekir. Ayakkabı mağazası, giyim mağazası, iç giyim mağazası, kuruyemiş, bakliyat, şarküteri ve daha aklınıza gelebilecek tüm mağaza tiplerine uygun şekilde tasarlanan ve kullanım kolaylığı sunan mağaza barkod sistemi ile aradığınız her şeyi bir arada bulabilirsiniz.

Mağaza barkod sistemi nasıl kurulur?

Mağaza barkod sistemi kurulumu, son derece kolay olmasına rağmen işletme sahipleri yüksek maliyetlerin çıkabileceğinden endişe ederek sürekli bu ihtiyaçlarını ertelemek isterler. Timeout Bilişim olarak barkod sistemi kurulumu konusunda müşterilerimize tam destek sunuyoruz. Sistem için gerekli olan araçların temini (dokunmatik PC, el terminali, etiket vs.) konusunda Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Sistemin kurulumunu uzak masa üstü yardımı ile sağlayarak kısa sürede faaliyete geçmesi konusunda destek sağlıyoruz. Dilediğiniz zaman çağrı merkezi numaramızdan ulaşarak mağaza barkod sistemi kurulumu destek talebinde bulunabilir, kurulum sonrası destek alabilirsiniz.