Manav hızlı satış programı ile müşterilerinizin taleplerini karşılarken daha seri hareket edecek ve müşteri yığılmasının önüne geçeceksiniz.

Sıcak satışın olduğu ve barkod sisteminin kullanıldığı yerlerde ek olarak bir de hızlı satış sistemine ihtiyaç duyulur. Özellikle manav gibi terazilerin bilgisayar sistemine bağlı olduğu yerlerde bu daha önemlidir. Tartılan ürün kasa bölümüne geldiğinde ne kadar ağırlıkta olduğu, cinsi, varsa son kullanım tarihi ve fiyat bilgileri ekranda görünür. Bu sayede müşteriler beklemeden satın aldıkları ürünleri alarak manavdan ayrılabilirler. Manav hızlı satış programı, AKINSOFT firmasının özel olarak tasarladığı ve kullanım kolaylıkları ile donattığı özel bir sistemdir.

Manav hızlı satış programı

Manav Hızlı Satış Programı

Müşterileri memnun etmek için bazen teknolojiden de faydalanmak gerekir. Özellikle de büyüyen iş sektörlerinde bunu yapabilmek son derece önemlidir. Manavlar, marketler, kuruyemiş ve bakkallar gibi işletmelerde hızlı satış yapıldığı için müşteriyi memnun edebilmek için kısa sürede hesabının alınması gerekir. AKINSOFT hızlı satış programı, bu noktada özel yönleri ile işletme sahiplerinin destekçisi olan bir firmadır. Özel olarak hazırlanan ve manavların kullanımına sunulan manav hızlı satış programı sayesinde müşterilerinizin memnun kalmasını sağlayabilir, beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak işletmenize değer katabilirsiniz. Hem hızlı hem de güvenilir iş sonuçları için kullanabileceğiniz hızlı satış programı ile iş hacminizin de arttığını göreceksiniz.

Manav hızlı satış programı

Manav hızlı satış programı fiyatı

Timeout Bilişim olarak müşterilerimizin taleplerini doğrudan karşılamanın yanında uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerini de sunmaktayız. Manavların işini hafifletecek ve iş yükünü yeni personellere gerek bırakmadan düşürecek özelliklere sahip manav hızlı satış programı fiyatı, piyasanın en uygun fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile sizlere sunulmaktadır. Program hakkında detaylı bilgi almak, program kurulumu, kurulum sonrası eğitim ve teknik destek hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. İşletmeniz için en iyi çözümleri en uygun fiyatlarla sunmaya devam ettiğimiz firmamız ile sektörün öncü isimlerinden biri olmayı başaracak aynı zamanda müşterilerinizle olan ilişkilerinizin daha sağlıklı olmasını elde edeceksiniz. Detaylı bilgi almak ve satın alma işlemini gerçekleştirmek için iletişime geçebilirsiniz.