Market hızlı satış programı ile müşterilerinizin memnuniyetini sağlayabilir, daha hızlı işlem yaparak zamandan kazanabilirsiniz.

İşletmelerin müşterilerini memnun edebilmeleri çok önemlidir. gerek ürünlerin sunulmasında, gerek reyon düzeninde ve gerekse de kasa işlemlerinde müşterilerin beklemelerini engellemek ve daha kısa sürede işlerini hallederek mağazanızdan ayrılmalarını sağlayabilmeniz, memnuniyet açısından son derece önemlidir. market hızlı satış programı ile tüm bunlardan daha fazlasını yapabilir, talepleri daha kısa sürede yerine getirebilirsiniz. Özel olarak hazırlanan ve sunulan özellikleri ile market sahiplerini memnun eden AKINSOFT, barkodlu satış sistemlerinde sunduğu kolaylıkları ile beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Hızlı satış programı ile daha kaliteli iş yapmak ve zamandan kazanmak için programı incelemenizi öneririz.

Market hızlı satış programı

Hızlı satış programı nedir?

Barkod otomasyonu, bir ürüne ait bilgileri bilgisayar ortamına aktararak müşterinin sipariş etmesi durumunda ekranda fiyat bilgisi, son kullanım tarihi, ürünün markası gibi bilgilerin üzerinde yer aldığu etiket ve bu etiketin kasada okutulmasına verilen isimdir. Hızlı satış programı da bu sistemin bir parçası görevini görmektedir. Yani marketinize gelen bir müşteriniz herhangi bir reyondan bir ürünü alıp kasaya geldiğinde ve siz de barkod okuyucu terminallerle ürünün barkodunu okuttuğunuzda tüm bilgiler ekranda görülür. Bu sayede elle işlem yapmak yerine otomatik işlem yaparak zamandan kazanabilirsiniz. Market hızlı satış programı, sunduğu özellikleri sayesinde işletme sahiplerinin iş yükünü en iyi şekilde hafifleten bir sistemdir.

Market hızlı satış programı

Market hızlı satış programı fiyatı

AKINSOFT hızlı satış programı, kapsamlı özelliklerinin yanında işletme sahiplerinin mali anlamda rahat etmelerini sağlamak amacıyla en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle sunulmaktadır. Timeout Bilişim, uzun yılların birikim ve deneyimi ile müşterilerine hitap ederken işlemlerin daha hızlı, kullanımın daha kolay bir hale gelmesi için satışını üstlendiği programlara ait eğitim ve teknik destek hizmetini de sunmaktadır. Market hızlı satış programı fiyatı ile ilgili detaylı bilgi almak, marketinizde kurulumunu gerçekleştirmek ve teknik destek alarak yaşadığınız sorunları daha kısa sürede çözüme ulaştırmak için iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. İşletmenize değer katan çözümlerle markanızın değerini yükselteceksiniz.