Restaurant cafe programı, müşterilerinize hitap ederken daha hızlı işlem görmek ve hesaplarını kısa sürede kesmek için kullanabileceğiniz son derece ideal ve kapsamlı özelliklere sahip bir programdır.

Müşterilerin yoğunlukta olduğu restoran ve cafelerde, hızlı işlem yapabilmek önemlidir. Müşteri siparişlerini kontrol etmek, masaların düzenini oluşturmak, menü şeklini belirlemek gibi pek çok işlemin yapılabilmesini sağlayan bir programa sahip olmak bu işletmeler için büyük önem taşımaktadır. Restaurant cafe programı, kapsamlı özellikleri bu anlamda işinizi son derece başarılı bir şekilde görmeye yeten bir programdır.

Restaurant Cafe Programı

Restoran ve kafeterya programı

Yeni nesil ERP yazılımları arasında yer alan restoran ve kafeterya programı, müşterilerinize istediğiniz hızda hitap etmenizi kolaylaştıracak özelliklere sahip bir programdır. Menü takibi, masa takibi, adisyon takibi gibi önemli işlemlerde hız kazandıran ve müşteri memnuniyetini sağlamayı isabetli bir şekilde mümkün hale getiren program, bunlar haricindeki özellikleri ile işinizi daha sağlıklı yapmanıza yardımcı olacak bir yazılıma sahiptir.

Restaurant Cafe Programı

Restoran Programı, Restoran, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları takip etmek, menü belirleme ve hızlı hesap kesme gibi birçok özelliği bir arada sunmaktadır. AKINSOFT tarafından geliştirilen yazılım, segmentinde en başarılı yazılım olarak tanımlanmaktadır. Anadolu Yakası’nın tamamına hitap eden firmamız ile beklentilerinizden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Restaurant Cafe Programı

Restaurant Cafe Programı hangi alanlarda kullanılır?

  • Cafeterya programı,
  • Restaurant programı,
  • Bar programı,
  • Otel programı
  • Sauna ve hamam programı,
  • Kantin programı,
  • SPA programı,
  • Bilardo salonu programı

Restaurant Cafe Programı

Yukarıda saymış olduğumuz alanlardan çok daha fazlasında kullanılabilen restaurant ve cafe programı ile müşterilerinizin memnun kalmalarını sağlamakla birlikte en iyi çözümleri elde etmelerine yardımcı olacaksınız. Timeout Bilişim ile hızlı çözümlere ulaşmak için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilir, cafe programı demo talebinde bulunabilirsiniz.