Restoran otomasyon sistemi (restaurant otomasyon sistemi), işletmelerde yapılan işlemlerin daha hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı olmasını sağlayan bir sistemdir. Timeout Bilişim ile en iyi çözümleri kalıcı olarak yakalayabilirsiniz.

Restoran, pastane, cafe, bar ve oteller için güvenilir bir kullanım deneyimi sunan adisyon ve restoran otomasyon sistemi, işletmelerin işini kolaylaştırmak ve daha hızlı işlem yapmak için özel olarak tasarlanmış bir sistemdir. Tüm işletmelere uygun, kolay kullanım özellikleri ve kısa sürede kurulum ayrıcalığı ile kullanabileceğiniz restoran otomasyon sistemi ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Restoran otomasyon sistemi

Kolay ve gelişmiş restoran otomasyon yazılımı

Hızlı sipariş yöntemi, anlık kasa durumu izleme, akıllı kasiyer sayma sistemi, anlık stok takibi, gelişmiş raporlama ve daha fazlası ile hazırlanan restoran otomasyon sistemi, AKINSOFT güvencesi ile işletmelere sunulmaktadır. İşletmelerde müşterinin memnuniyetini sağlamak ve aynı zamanda mali durumu göz önünde bulundurmak için harika özelliklerle donatılan otomasyon yazılımı, bir işletmede beklenen her şeyin çok daha fazlasını bir arada sunmaktadır.

AKINSOFT restoran otomasyon sistemi

Türkiye’nin yerli ERP yazılım devi AKINSOFT; tüm kurumsal işletmelere özel olarak sunduğu çözümleri her geçen gün daha da geliştirerek yeniliklere odaklı çalışmalar yapmaya devam ediyor. Kolay kullanımı, düşük maliyeti, küçük işletmeler ve zincir restoranların kullanımına uygun şekilde tasarlanan AKINSOFT restoran, çağdaş teknoloji ile desteklenmektedir. Asgari eğitim gerektiren uygulama, gelişmiş ara yüzü ile her seviden kişinin kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır.

Restoran otomasyon sistemi

Tek merkezden yönetim imkanının sunulduğu AKINSOFT restoran otomasyon sistemi ile sahip olduğunuz diğer şubelerdeki mali durumu, stoku, anlık kasa durumu gibi önemli tüm alanları ekranınızdan izleyerek gerektiği yerde müdahale edebilirsiniz. Mobil odaklı restoran otomasyon sistemi ile bilgisayara mahkum kalmanıza gerek kalmadan istediğiniz yerden işletmenizi inceleyebilir, mali durumun hangi aşamada olduğunu görebilir, detaylı rapor bölümü sayesinde tüm sonuçları tek seferde görme imkanına sahip olabilirsiniz.

Restoran otomasyon ne yapar?

Masa, paket ve tezgah satış şekillerini destekleyen AKINSOFT restoran sistemi ile hızlı ve kolay sipariş alarak zamandan kazanabilirsiniz. Mutfaklara kurulan ekranlar sayesinde yazıcı kullanmaya gerek kalmadan siparişlerin hazırlanmasını sağlayan otomasyon sistemi, zamandan kazanmak isteyen ve müşterilerin isteklerini zamanında iletmek isteyen işletme sahipleri için tavsiye edilebilecek en güzel sistemdir. Yıl, ay, gün, saat bazlı kasa, ciro ve ürün satış raporlarını tek tuşla görebileceğiniz restaurant otomasyon sistemi, zaman kaybını önleyerek işlerinize daha fazla odaklanmanıza yardımcı olmaktadır.

Restoran otomasyon sistemi

Zincir restoran yönetimi

Gerçek zamanlı izleme imkanının sunulduğu AKINSOFT restaurant otomasyon sistemi sayesinde her işletme için ayrıca zaman harcamaya gerek kalmıyor. Otomasyon sisteminin tek bir ekrandan tüm zincir restoranları inceleme olanağı sağlayan özellikleri sayesinde zamanınızı farklı şekilde değerlendirme imkanını elde edeceksiniz.

Çağrı merkezi operasyonu

Restoran otomasyon sistemi, sadece işletme içinde değil işletme dışındaki müşterilerinizin memnuniyetini de sağlamanız için hazırlanan bir sistemdir. Tek merkezden sipariş alma özelliğini kullanabileceğiniz program ile siparişin geldiği bölgeye yakın olan işletmenize talimat göndererek hızlı siparişin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Restoran otomasyon sistemi

Timeout Bilişim ile en kalıcı çözümlere

Alanında uzun zamanların deneyim ve uzmanlığına sahip olan firmamız, restoran otomasyon sistemleri alanında müşterilerine sunduğu destekleri ile bilinen ve güvenilen bir isimdir. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasına hizmet sunduğumuz firmamız ile dilediğiniz zaman restaurant otomasyon sistemi kurulumu konusunda destek alabilir, kurulum sonrası eğitim ve diğer desteklerimizden faydalanarak zamandan kazanmanın en keyifli yönlerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve kurulum talebi için çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.