Restoran otomasyon sistemi fiyatları alanında en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sizlere hitap ettiğimiz Timeout Bilişim ile en iyi çözümleri daha kısa sürede yakalayacaksınız.

Pastane, cafeterya, restoran, bar ve müşterilerle ilişkilerin iyi olması gereken tüm alanlarda aktif olarak kullanılabilen otomasyon sistemi, zamanında cevap vermek ve müşterileri memnun edebilmek için kullanılan bir programdır. Program, son derece cazip özelliklerinin yanında sunduğu kolay kullanım özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Restoran otomasyon sistemi fiyatları, kullanılan programın kapsamı ile değişmektedir. Zincir restoran veya tek işletmeler için ayrı fiyatların verildiği bu alanda, beklentilerinize en iyi şekilde cevap bulmak için işletmenize uygun bir otomasyon sistemi tercih etmeniz gerekir.

Restoran otomasyon sistemi

Restoran otomasyon sistemi ne işe yarar?

Menü ve kategorileri kolaylıkla tanımlayarak kısa sürede içinde sipariş ve ödeme almaya başlamayı sağlayan otomasyon sistemi, kullanım kolaylıkları ile göze çarpar. Dokunmatik PC ile entegre edilen sistem sayesinde menülere dokunarak siparişleri tamamlayabilir, ödemelerinizi alabilirsiniz. Sipariş bölme, ikram ve iptal-iadeler konusunda da bir hayli hızlı işlem yapmayı sağlayan restoran otomasyon sistemi, işletmenin daha hızlı hareket ederek daha kısa sürede müşteri memnuniyeti sağlamayı kolaylaştıran bir sistemdir.

Masa ve adisyon yönetimi

AKINOSFT’un geliştirerek restoran, bar, cafe, pastane gibi alanların hizmetine sunduğu restoran otomasyon sistemi, yerleşim planındaki masalara dokunarak sipariş almayı kolaylaştıran bir sistemdir. Masalardaki açık siparişleri kontrol etme, açılış zamanları ve toplam sipariş tutarlarını tek seferde görüntüleme imkanı sunan restoran otomasyon sistemi, masa taşıma ve birleştirme özelliği sayesinde müşterileriniz yer değiştirmek istediklerinde herhangi bir kayıp yaşanmadan kolaylıkla tamamlanmasına yardımcı olmaktadır.

Restoran otomasyon sistemi

Ödemeler ve cari hesaplar

Müşterileriniz masalarında otururken hesap istediklerinde tek seferde kolaylıkla masanın hesabını yazdırmanıza yardımcı olan restoran otomasyon sistemi, ödemelerin ne şekilde yapılmak istendiği konusunda da en iyi çözümleri sunmaktadır. Nakit, kredi kartı, ticket vs. ödeme yöntemlerini ekranda sunan AKINSOFT restoran otomasyon sistemi, işlerinizin daha seri şekilde bitmesine yardımcı olurken müşterilerinizin memnun kalmasını sağlamaktadır.

Gelişmiş raporlar ve analizler

AKINSOFT restoran otomasyon sistemi ile gelişmiş raporlar ve analizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gün içinde yaptığınız işlemlerin toplamında gün özeti, satışlar, tahsilat ve gün sonu vb. rapor ve analizleri içeren gelişmiş raporlama sistemi sayesinde cari kontrolleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Restoran otomasyon sistemi

Satış analizi

Gün içerisinde yaptığınız satışları tek ekranda görüntüleme olanağı sunan restoran otomasyon sistemi, Gün sonu, adisyon, satış ve tahsilatlarınızı raporlayarak yazdırmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede herhangi bir kayba mahal vermeden işletmenizi kolaylıkla kontrol altında tutma imkanını yakalayacaksınız.

Cari hesaplar ve kasa hareketleri

Cari hesap bölümünde, cari hesap oluşturma, bu hesaplara bağlı alacak ve borçlarınızı takip edebilirsiniz. Gün içerisinde gerçekleşen kasa hareketlerini inceleyerek yaptığınız satışların toplamını göz önünde bulundurabilirsiniz.

Restoran otomasyon sistemi

Stok yönetimi

Restoran otomasyon sistemi, birçok özelliği ile işletmelerin işlerini yoluna koyan bir sistemdir. Stok yönetimi özelliği ile stokunuzu göz önünde bulundurabilir ve böylelikle eksiklerinizi daha kolay toparlama imkanını elde edebilirsiniz.

Kurulum için arayın

Akınsoft Kartal Bayii Timeout Bilişim, işletmenize sunduğu çözümleri ile siz değerli müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Hızlı kurulum, kurulum sonrası eğitim, kurulum sonrası teknik destek ve diğer tüm konularda bilgi alabileceğiniz iletişim numaramızı arayarak restoran otomasyon sistemi kurulumu talebinde bulunabilirsiniz.