İnsan kalabalığının en yoğun olduğu alanlardan biri de restoranlardır, özellikle de bayram, tatil ve özel günler geldiğinde tıka basa dolup taşan restoranlarda, müşteriye hızlı cevap vermek, memnun kalmalarını sağlamak çok önemlidir. Bunun için geliştirilen restoran otomasyon sistemi, işinizi fazlasıyla görecektir.

Birçok özelliği bir arada barındıran ve işletmecilerin fazla personel alma zorunluluğunu ortadan kaldıran restaurant otomasyon sistemi; adisyon takibini yapma kolaylığı, görsel ekleme özelliği ile elinizdeki menüleri sisteme yükleme, el terminalleri ile müşterinizin masasına giderek sipariş alma gibi birçok özelliği bir arada sunan restaurant otomasyon sistemi, AKINSOFT güvencesi ile sunuluyor.

Restoran otomasyon sistemi

AKINSOFT Restaurant Otomasyon Sistemi

Yerli ERP yazılımda adını başarılarıyla duyuran ve son çalışmalarında bir robot üzerinde durduklarını ve kısmen tamamlandığını hatırlatan AKINSOFT, her anlamda müşterisinin işini kolaylaştırmak için yeni programlar ve otomasyon sistemleri geliştirerek müşterilerine sunuyor. Restoranlar, kafeteryalar, kantinler gibi yerlerde müşteriye hızlı cevap verebilmek adına tasarlanan AKINSOFT restaurant otomasyon sistemi, en zor işlerde bile kolaylıkla işlerinizi yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Restoran otomasyon sistemi

Bizimle görüşün

Restoran işletmecilerinin işlerini kolaylaştıran özel çözümlere daha rahat ulaşabilmek için AKINSOFT Kartal Bayisi Timeout Bilişim ile görüşerek program demosu talebinde bulunabilir, program hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, destek ve kurulum talebinde bulunabilirsiniz. Restoran otomasyon sistemi ile daha hızlı çözümlere ulaşarak işlerinizin yoluna girmesini sağlayın.