Mağazalar, hareketli ve en çok müşterilerin uğradıkları yerledir. Kasa bölümü özellikle kendi başına bir hareketlilik yaşar. Tabi depo, reyon ve diğer mağaza departmanları da yine aynı şekilde yoğunlukla mücadele eden yerlerdir.

Mağazaların işini kolaylaştıracak en büyük ve en önemli yöntemlerin başında mağaza otomasyon sistemleri gelir. Müşteri ile ilişki noktaları üzerinde işleri kolaylaştıran otomasyon sistemi, kasadan depoya kadar sayım ve etiketleme yapılması gereken tüm alanlarda başarılı bir şekilde işlerin tamamlanmasını sağlar, geriye kalan mağazanızda müşterilerinizin memnun kaldıklarını görmek ve buna bağlı olarak işlerinizi daha fazla büyütmenin heyecanını yaşamak olacak.

Mağaza otomasyon sistemi

Mağaza otomasyon sistemi

Mağaza otomasyon sistemi; ürün cari hareketlerini açarak müşterilere sınırsız ürün göstermeyi sağlayan bir sistemdir. Sistemin en büyük özelliklerinden biri ise PCPOS ile zaman kaybetmeden müşterinin alışverişini kolaylıkla tamamlayabilmesini sağlamaktır. Birçok özelliği ile mağaza yöneticilerinin işini kolaylaştıran mağaza otomasyon sistemi, stoklarda azalan veya biten ürünler için sinyal verir ve böylelikle mağaza sahipleri nasıl bir tedbir alacaklarını daha rahat düşünürler.

Mağaza otomasyon sistemi

Gün sonu toplam satışı görme, birden fazla kullanıcıya hesap açabilme, sipariş takibini yapabilme gibi birçok özelliğe sahip olan mağaza otomasyon sistemi, kurulum ve eğitim desteği ile birlikte Timeout Bilişim farkıyla sizlere sunulmaktadır. Mağaza iletişim numaramızdan arayarak mağaza otomasyon sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilir, destek talebinde bulunabilirsiniz.