Kantin otomasyon sistemleri; bir anlamda acil ihtiyaç yerleri olan kantinler başta olmak üzere eğlence ve dinlencenin bir arada yaşandığı alanlarda işleri kolaylaştırmaktadır.

Adisyon takibi yapma, masa takibi, menü takibi gibi birçok işleyişi içerisinde barındıran kantin otomasyon sistemleri, kafeterya, restoran, çay bahçesi gibi yerlerde müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kullanılabilecek harika ürünlerden biridir.

Kantin otomasyon sistemi

Kantin otomasyon sistemi özellikleri

Bir program veya yazılım tercih edilirken özellikleri ve kapsama alanı göz önünde bulundurularak tercih yapılır. Kantin otomasyon sistemi, kapsamlık ve özellik açısından son derece ideal ve çözümleri ile kullanıcılarının işini kolaylaştıran özel bir sistemdir. Sistemde; farklı fiyat grubu oluşturma özelliği yer almaktadır, bu özellik ile tek fiyat vermek yerine farklı fiyat verme olanağına ulaşılabiliyor. Kantin veya diğer toplu oturma alanlarını işleten kişiler için önemli olan bir diğer yer de depolardır. Kantin otomasyon sistemi, depo takibini en iyi şekilde yapan bir otomasyon sistemidir. Belirlediğiniz seviyeye gelen ürünler için uyarı veren bu sistem ile stoklarınızı da güncel tutmuş olacaksınız.

Kantin otomasyon sistemi

Otomasyon sistemleri

Her işletmenin kendine göre takip etmesi ve dikkat etmesi gereken bir takım hususlar vardır. Ürün ve müşteri ilişkisini bir arada tutan işletmecilerin ise otomasyon sistemlerine ihtiyaçları vardır. Bu sistem sayesinde ürünlerin stok takibi yapılabilmekle birlikte müşteri talep ve isteklerine kısa sürede cevap vermek için tasarlanan ve kodlanan birçok özellik bulunmaktadır. Yılların deneyim ve birikimine sahip olan firmamız Timeout Bilişim ile iletişime geçerek otomasyon sistemleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.