Timeout Bilişim adisyon programı, özellikle birden fazla şubesi olan kafeterya, restoran ve çay bahçesi gibi işletmelerde işlerin daha kolay takip edilmesini sağlayan mükemmel bir programdır.

Timeout Bilişim Adisyon programı, özellikleri ve kullanım detaylarıyla işletmelerin işini kolaylaştırmak adına kullanılabilecek en güzel programlardan biri olmakla birlikte en çok ihtiyaç duyulan yazılımlardan biridir.

Adisyon programı

Adisyon programı özellikleri

  • Masa kişi sayısı
  • Masa detayı
  • Masaya özel işlemler
  • Garson ve personel yetkilendirme
  • Eşsiz alt yapısı ile kullanım kolaylığı

Kolay kullanım ve basit ara yüze sahip olan program, kafeterya ve restoranlar başta olmak üzere kısa süreli olarak oturan müşterilerin rahat etmesi için kullanılması gereken en güzel programlardan biridir. Timeout Bilişim adisyon programı ile tanışarak istediğinizden çok daha fazla özelliği bir arada görebilir, sunduğu kolay kullanım özellikleri sayesinde herhangi bir şekilde eğitim almaya gerek kalmadan işletme yönetimini sağlayabilirsiniz.

Adisyon programı özellikleri

Endüstriyel Cihazlara Para Yatırmayın!

Cafe ve restoran yönetimi sağlamaya yardımcı olan program, temel bilgilerin yeterli geleceği şekilde tasarlanmıştır. Büyük cihazlara para yatırmaktansa daha uygun maliyetlerle işinizi büyük cihazlarda yaptığınızdan çok daha kolay şekilde yöneterek işletmenizin daha seri ve aktif şekilde müşterilerinize hizmet vermesini sağlayabilirsiniz. 1 saatlik ön eğitim sonucunda personellerinizin kolaylıkla kullanabileceğiniz adisyon programı, zaman kazanmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına kullanılabilecek en güzel programlardan biridir.

Adisyon programı entegrasyon

Ön Muhasebe ile %100 Entegre

Genellikle programlar birbirinden ayrı olduğu için tek işlemi iki defa yapmak zorunda kalınıyor. Ancak sizlere sunduğumuz program, ön muhasebe programı ile yüzde 100 uyumlu çalışabilmekte ve faturalandırma gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapmanıza olanak tanımaktadır. Kullanıcı yetkilendirme özelliğine sahip olan adisyon programı, bu özelliği sayesinde her personelinizin yaptığı işlemleri tek ekranda görebilme imkanı sunmaktadır.

Timeout Bilişim Adisyon Programı

Gelişmiş Raporlama

Her program için en önemli özelliklerden biri de raporlama bölümüdür. Bu programda, raporlarınızı geniş bir şekilde inceleme fırsatı yakalayacak, bölüm, masa, saat, garson gibi bölümleri inceleyerek günlük kâr marjınızı değerlendirebilirsiniz.

Adisyon programı raporlama

Timeout Bilişim ile en iyi çözümler

Alanında deneyim ve uzmanlığı ile sektörün en bilinen isimlerinden biri haline gelen firmamız, adisyon programı fiyatı, kurulum ve kurulum sonrası destek noktalarında müşterilerini beklediklerinden çok daha fazla memnun etmeyi başarıyor. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.