Timeout hızlı satış sistemi; mağazalar, marketler, akaryakıt istasyonu ve daha aklınıza gelebilecek tüm yerlerde müşterilerin memnuniyetini sağlamak için kullanılabilecek en iyi çözümleri sunan bir sistemdir.

Sistem, tamamen müşteri odaklı olarak çalışma yapan ve hızlı şekilde işlemlerin halledilmesini sağlayan özelliklere sahiptir. Hızlı satış sistemi, cari, stok, çek-senet, banka, kasa, sipariş, fatura ve depo gibi önemli tüm alanları bir arada yönetmeyi sağlayan ve kolaylaştıran çözümler sunmaktadır.

Timeout Hızlı Satış Sistemi Özellikleri

Cari modülü özelliği sayesinde tedarikçilerinizden hızlıca mal alım ve satım işlemlerine ait faturaları kesebilir, müşterinize özel fiyatlar belirleyebilir, müşteri grubu oluşturarak indirimli fiyatlar sunabilirsiniz. Dilerseniz şirketinize özel oluşturduğunuz kartı sisteme okutarak, kartı geçerek de işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı satış sistemi son derece kapsamlı bir programdır. Program içerisinde yer alan STOK modülü ile ürünlerinize birden fazla barkod tanımlayabilirsiniz. Reyonlarınızı oluştururken daha rahat takip edebilmek için kullanabileceğiniz Timeout hızlı satış sistemi sayesinde karmaşık ürün gruplarından kolaylıkla sıyrılacaksınız.

Sistem, son derece kapsamlı ve hızlı çalışmaktadır. En önemli özelliklerinden biri olan çek senet modülü sayesinde bankadaki işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu sayede ödeme zamanlarınız daha yakından kontrolünüz altında olmuş olacak.

Banka modülü ile hesaplarınızı kolaylıkla kontrol edecek, ödemelerinizi yaparken zorlanmayacaksınız.

Kasa modülü sayesinde kasa kartları oluşturabilirsiniz. Timeout hızlı satış sistemi, kasa modülü ile kullanıcılarının işini kolaylaştırıyor. Birden fazla şubeniz varsa tek yerden kolaylıkla kontrolü elde tutabilirsiniz.

Sipariş modülü, müşteri siparişlerinizi ve stoklarınıza ekleyeceğiniz yeni ürünleri kolaylıkla takip etmenizi sağlar ve kısa sürede işlem yapmanıza olanak tanır.

Fatura modülü sayesinde kolaylıkla irsaliye veya faturalarınızı kesebilir, herhangi bir kayba uğramadan işlerinizi daha sağlıklı şekilde halledebilirsiniz.

Timeout hızlı satış sistemi, özellikleri ile kullanıcılarının işlemlerini kolaylaştırıyor. Depo modülü ile mağazanızın deposunda bulunan tüm ürünleri kontrol altına alarak herhangi bir kayba yer vermeden satışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı satış sistemi ile işlerinizi daha seri yürütmek ve mağazanızı yönetmek için firmamızın iletişim numarasından ulaşarak Timeout hızlı satış sistemi demosu talebinde bulunabilir, kurulum ve destek talebi yapabilirsiniz.