AKINSOFT OctoCloud ön muhasebe, tüm işlemlerinizi yaparken online platformdan takip edebilme özelliğini sunmaktadır. Böylelikle dilediğiniz yerden mobil üzerinden cari ve diğer işlemlerinizi kolaylıkla takip altında tutarak işletmeniz ile ilgili gelişmelere vakıf olabilirsiniz.

Teknoloji dünyasının gelişmesiyle birlikte her alanda yeniliklerin kendini gösterdiğini görebiliyoruz. Sektörel çalışmalar üzerinde yoğunlaşan ve tüm sektörlere hitap eden AKINSOFT, yeni nesil online muhasebe programı ile daha hızlı işlem yapma ve daha fazla güvenirlik kazanma üzerinde yoğunlaşarak başarılı sonuçlara ulaşmıştır. AKINSOFT octocloud ön muhasebe programı, klasik muhasebe programları ile yapılan tüm işlemleri yapan bir program olup ek olarak tüm bu işlemleri mobil üzerinde yapma ve takip etme kolaylığı sunmaktadır.

Neden online muhasebe programı?

Bazı işletmelerdeki personeller sahada daha fazla çalışırlar. Spot mağazaları, servisler, teknik servisler vs. gibi işletmelerde mağaza içinde çalışan personelden daha çok dışarıda çalışan personellere ihtiyaç duyulur. Bu gibi işletmelerin de ön muhasebe programı kullanmaları gerekir. Ancak dışarıdaki personellerin iki işi bir arada yapmaları klasik muhasebe programları ile çok zor olur. AKINSOFT online ön muhasebe programı, tüm bu zorlukları ortadan kaldırarak basit bir kullanım sunarak fatura kesme, banka işlemleri, çek senet işlemleri, stok takibi gibi işletmeler için önemli olan tüm konuları mobil uygulamada birleştirerek işletmelere sunuyor. Bu sayede dışarıdaki personele yetki tanımlanması durumunda yapılan işlemleri anında kaydedebilir, ön muhasebe departmanında anında görüntülenebilir. Hem zamandan kazanma hem de işlerin aksamaması adına tasarlanan ve son derece kolay kullanım özelliklerine sahip olan AKINSOFT octocloud ile işlerinizi daha hızlı gerçekleştirmenin keyfini yakalayabilirsiniz.

AKINSOFT OctoCloud Ön Muhasebe

AKINSOFT Octocloud ile bir adım önde olun

İşletmelerin daha hızlı işlem yapmaları, müşteri taleplerini zamanında yerine getirmeleri, marka değerinin yükselebilmesi adına son derece önemlidir. Her ne kadar hizmete dayalı bir memnuniyet aransa da sonuç işlemlerinde müşteriler her zaman hızlı hizmet sunan firmaları tercih ederler. Bu nedenle teknoloji dünyasının sunduğu yenilikleri göz ardı etmeden kullanmak gerekir. AKINSOFT OctoCloud ön muhasebe programı ile aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulabilirsiniz.

Çözüm için arayın

Sektörün önde gelen ve başarılı isimlerinden biri olan Timeout Bilişim, sunduğu çözümleri ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunan isimlerden biridir. Müşteri ilişkilerinde deneyimli, memnun edici sonuçlar konusunda başarılı ve aranan hizmeti kısa sürede sunan deneyimli personellerimizin çalışmalarından yararlanarak işletmeniz için en iyi çözümleri bulabilirsiniz. AKINSOFT Octocloud ön muhasebe programı hakkında detaylı bilgi almak, kurulum ve kurulum sonrası destek almak için çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.