Firmanızdaki muhasebe süreçlerini kolay bir şekilde takip etmenize yarayan kolay ön muhasebe programı ile zamanında iş yapmanın keyfini yakalayın.

Ön muhasebe departmanı, her şirket için önemlidir ve anlık olarak takip edilmesi gereken, gerekli yerde müdahale edilmesi gereken bir departmandır. Bu konuda yazılan onlarca program olmasına rağmen programların özelliklerinin kapsayıcı olmaması yüzünden firmalar istedikleri gibi sonuç alamıyorlar. AKINSOFT OctoCloud, tüm bu sorunlara son verecek bir yazılımdır. Firmanızın müşteri takibi, teklif takibi, stok takibi, finans takibi ve fatura süreçlerinizi takip ederken şirkette olmanıza gerek bırakmayan bulut tabanlı ön muhasebe programı ile dilediğiniz her yerden süreçleri kolaylıkla kontrol altına alabilirsiniz.

Ön muhasebenizi daha kolay yönetin

Klasik yöntemlerle ön muhasebeyi kontrol altında tutmanın devri çoktan kapandı. Teknolojinin işletmelere özel olarak sunduğu çözümler arasında yer alan OctoCloud ile daha kısa sürede ve hızlıca işlem yapabilirsiniz. Firmanızın ön muhasebe süreçlerini kontrol altına almanıza yardımcı olan program ile faturalarınızı işleyebilir, cari ve müşterilerinizi borçlandırabilir, tahsilatlarınızı işleyebilir ve finansal raporlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz. Mobil uyumlu olarak tasarlanması sayesinde cep telefonundan, tablet veya diğer tüm Android tabanlı mobil cihazlarınızdan AKINSOFT OctoCloud ön muhasebe programını kullanabilirsiniz.

Kolay ön muhasebe programı

Firmanız hep yanınızda olsun

Firma ile ilgilenmek kendi başına bir sorumluluk ister ve sürekli olarak masa başında kalmayı gerektirir. Özellikle de ön muhasebe departmanında yaşanabilecek sorunların çözüme ulaşabilmesi adına bu son derece önemlidir. Ama bazı firma sahipleri, yeteri kadar firmalarına zaman ayıramazlar, bu da işlemlerin bazen karışmasına neden olabilmektedir. Bulut tabanlı ön muhasebe programı ile tüm bu sorunların üstesinden gelebilir, istediğiniz şekilde şirketinizin ön muhasebesini kontrol altında tutabilirsiniz. Octocloud ile müşterilerinize, stoklarınıza, tekliflerinize, dokümanlarınıza, finansal durumunuza ve raporlarınıza akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bağlanabilir ve tüm süreçleri kolay bir şekilde takip altına alabilirsiniz.

Dosyalarınızı dijital ortama aktarın

Elde fatura kesmek ciddi anlamda zor ve zahmetli bir iştir. Teknoloji dünyasının getirdiği yenilikler sayesinde tüm bunlara son vererek istediğiniz gibi faturalarınızı dijital ortamda tasarlayabilir ve müşterilerinize sunabilirsiniz. OctoCloud kolay ve basit fatura tasarımı özelliğini kullanıcılarına sunarak işlemlerin zamanında yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Timeout Bilişim ile en iyi çözümlere

Deneyimli ve alanında uzman olan personellerimizle sipariş edeceğiniz ön muhasebe programını en kısa sürede kurarak size teslim ediyoruz. Böylelikle zaman kaybetmeden işlerinizi yapmaya başlayabilir, muhasebenizi göz önünde tutarak dilediğiniz zaman gerekli yerlerde değişiklikler yapabilirsiniz. Bulut tabanlı ön muhasebe programı OctoCloud ile dilediğiniz her yerden işlemleri kolay bir şekilde takip edin, sorun yaşamadan işlerinizin gidişatına yön verin.