AKINSOFT yazılımları, işletmelere özel olarak tasarlanan ve sunduğu çözümleri ile hem marka değerini yükselten hem de işlemlerde hız sunan yazılımlardır.

Günümüzde her işletmenin bazı temel ihtiyaçları vardır. Bunların en başında ise işlerin kolaylaşmasını sağlayan ve aynı zamanda işletmenin gelir-giderlerinin doğru şekilde hesaplanarak daha fazla kazanç sağlanmasını sağlayan programlardır. Ön muhasebe programı, hızlı satış programı, barkod sistemi, depo otomasyon sistemi gibi temel programlar, en çok arana programların başında gelir. AKINSOFT yazılımları, tüm bunlardan daha fazlasına sahip özellikleri ile kullanıcılarına sunduğu programları ile kendinden söz ettiren bir isimdir. Yazılım noktasında Türkiye’nin gözde isimlerinden biri olan AKINSOFT, tasarladığı Wolvox hızlı satış programı ile marketlerin, mağazaların, alışveriş merkezlerinin ve daha birçok işletmenin işlerinde hız kazanmalarına yardımcı olan bir otomasyon sistemidir. Türkiye’nin ERP yazılım devi olması, tercih edilmesini daha fazla etkilediği için daha fazla tercih edilen bir marka haline gelmesini etkilemektedir.

AKINSOFT hızlı satış programı

Hızlı satış programı, marketler başta olmak üzere sıcak satışların yapıldığı tüm alanlarda lazım olan bir otomasyon sistemidir. AKINSOFT, bu alanda yaptığı çalışması ile işletmelerin işinin kolaylaşması yönünde yaptığı çalışmaları ile kendinden söz ettiren ve tercih edilen bir isim haline gelmiştir. AKINSOFT hızlı satış programı ile öncesinden kayıt ettiğiniz ürünlere ait tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilir, müşteri işlemlerini daha hızlı şekilde gerçekleştirerek memnuniyetlerini sağlayabilirsiniz.

AKINSOFT ön muhasebe programı

Ön muhasebe programı, büyük/küçük tüm işletmelerin ihtiyaç duydukları en temel programlardan biridir. Bu program sayesinde cari işlemler, banka işlemleri, çek/senet işlemleri, ürün stok miktarı gibi işletmeleri yakından ilgilendiren tüm alanlarda kolaylıkla sonuca ulaşılabilmektedir. Bu sayede herhangi bir yanlış sayım veya hata ile yapılan işlemler durdurulabilmektedir. AKINSOFT ön muhasebe programı, sunduğu özellikleri ve kolay kullanım detaylarıyla kendinden en çok söz ettiren programlardan biridir.

AKINSOFT yazılımları

AKINSOFT barkod otomasyonu

Barkod otomasyonu, hemen hemen her işletme için gerekli olan bir otomasyondur. Ürünlere ait özel barkodların sisteme kayıt edilerek daha kısa sürede bilgilerine ulaşılması gibi ayrıcalıklara sahip bir sistemdir. Sistemin kolay kullanım özelliklerine sahip olması da ayrıca değerlendirilmesi gereken bir konudur. AKINSOFT barkod otomasyonu ayesinde aradığınız kolaylıklara daha kısa sürede ulaşabilir, işlerinizi zamanında bitirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

AKINSOFT restoran otomasyonu

Restoranlar, günümüzün en işlek işletmeleridir. Bu işletmelerde müşterilerin memnuniyetini kazanmanın en kolay yolu, zamanında siparişlerini yetiştirmek, restorana gelen müşterilerle daha iyi bir şekilde ilgilenebilmek için masa düzeninin oluşturulmasını sağlamak, mutfak ile salon arasındaki bağlantıyı kurmaktır. AKINSOFT restoran otomasyonu, tüm bunlardan daha fazlasını sunan özel yönleriyle kendinden söz ettiren bir programdır. İşletmenize değer katan çözümleri ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz program ile zamandan kazanırken müşterilerinizin memnun bir şekilde işletmenizden ayrılmasını sağlayacaksınız.

AKINSOFT yazılımları için arayın

Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız Timeout Bilişim, sunduğu çözümleri ve uygun fiyatlarıyla alanının en bilinen ve tercih edilen isimlerinin başında gelmektedir. AKINSOFT yazılımları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve ihtiyacınız olan sisteme sahip olmak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.