Kadıköy restoran otomasyon sistemi hizmetlerimizle müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlayarak işletmelerinde daha kaliteli sonuçlar yakalamalarına yardımcı oluyoruz.

Restoran ve cafeteryaların fazlasıyla görüldüğü yerlerden biri olan Kadıköy, İstanbul’un Anadolu yakasında, denize nazır bir yerdedir. Burada çok sayıda işletme bulunur, genel olarak İstanbul’a gezi amaçlı gelen herkesin mutlaka uğradıkları duraklardan biri olması, burada bar, restoran, cafeterya, pastane gibi işletmelerin sayısında artışın yaşanmasını etkilemiştir. Oldukça hareketli ve sık müşterilerin girdikleri Kadıköy restoranları, müşteri memnuniyetine önem veren ve ilkeli çalışmaları ile beğeni toplamayı başarmış alanlardır. Restoran otomasyon sistemi, bu tip işletmelerde müşterilere daha hızlı cevap verebilmek için tasarlanmış özel bir sistemdir. Sadece restoranlara hitap etmeyen sistem; bar, pastane, cafe, sosyal tesis ve sık müşterilerin girip çıktığı tüm alanlar için uygun bir kullanım sunmaktadır.

Kadıköy Restoran Otomasyon Sistemi

Daha hızlı işlem, daha pratik çözümler

Modern teknoloji dünyasında yaşanan gelişmeler sayesinde her alana uygun çözümlerin sunulması, işletmelerin daha hızlı işlem yapmalarına fırsat sunmaktadır. Yenilikleri değerlendirmek ve uygun çözümleri bulmak için biraz araştırma biraz da deneyim gerekir. Restoran otomasyonu, müşterilere hızlı cevap verebilmek ve beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla tasarlanan bir sistemdir. Siparişlerin kontrol edilmesi, servislerin zamanında oluşması, müşteri siparişlerinin anında mutfak bölümüne aktarılması gibi önemli özelliklerle donatılan restoran otomasyonu, tüm bu kapsamlı özellikleri sayesinde müşterilerin memnun kalmasını sağlamaktadır. Hareketli ve bir o kadar da sık müşterilerin girdikleri yer haline gelen Kadıköy restoranları, bu anlamda müşterilerini memnun etmek zorundadırlar. Biz de hizmet bölgelerimizde yeniliklere girerek daha fazla müşteriye ulaşmak için Kadıköy restoran otomasyon sistemi hizmetlerimizi sunmaya başladık.

Kadıköy Restoran Otomasyon Sistemi

Restoran otomasyonu Özellikleri

  • Kolay ve sade kullanılabilen ara yüzü,
  • Kategori ve ürün yönetimi,
  • Sipariş takibi raporları,
  • Firma-yönetici işlemleri
  • Üyeler ve rezervasyon işlemleri,
  • Franchise Server,
  • Çağrı merkezi yönetimi.

Restoranlarda hızlı işlemin yapılabilmesi için kullanılan otomasyon sisteminin sade ve anlaşılır olması gerekir. AKINSOFT restoran otomasyon sistemi, tam da bu konuya yatkın bir şekilde tasarlanarak kullanıcılarına sunulmaktadır. Kolay ve sade kullanılabilen ara yüzü ile işlemleri hızlı şekilde gerçekleştirmenin keyfine varırken, kategori ve ürün yönetimi bölümünde, istediğiniz gibi düzenleme yapabilir, programın daha sade ve kullanışlı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Aldığınız siparişleri takip ederek gün sonunda işlem hacminizi göz önünde tutabileceğiniz Kadıköy restoran otomasyonu ile firma yönetici işlemlerini gerçekleştireceksiniz. Aynı zamanda restoran, bar, cafeterya, sosyal tesisler, pastane gibi yerlerde daimi müşterisi olanlar için de ayrıcalığını sunan otomasyon sistemi ile rezervasyon işlemlerini kolaylıkla gerçekleştireceksiniz. Çağrı merkezi yönetimi ve franchise server özellikleri ile donatılan sistem sayesinde gün içindeki işlemlerinizi hızlı şekilde yürütmenin tadına varacaksınız.

Kadıköy Restoran Otomasyon Sistemi

Timeout Bilişim ile güvende kalın

Uzun zamanların deneyim ve uzmanlığı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Aradığınız tüm özellikler, beklentilerinizi karşılayan modüller ve daha fazlasına sahip olan Kadıköy restoran otomasyon sistemi hakkında detaylı bilgi almak ve kurulum talebinde bulunmak için çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz.