Bebek restoran otomasyonu ile müşterilerinize daha kaliteli hizmet sunmanın ve zamanında hizmet götürmenin keyfini yaşayacaksınız.

Teknoloji dünyasının gelişmesi ve hızla ilerlemesiyle birlikte her alanda yenilikler kendini göstermeye başladı. Özellikle de işletmeciler için sunulan yeniliklerin son derece güzel ve işleri arttırıcı yöne sahip olması, daha kaliteli hizmetlerin sunulmasını sağlıyor. Restoran otomasyonu da bu yeni gelişmeler arasında yer alıp restoran, cafeterya, pastane, sosyal tesisler gibi müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gereken alanlarda başarılı iş sonuçlarını sunan bir otomasyon sistemidir. Bebek, İstanbul’un en çok restoran bulunan semtlerinden biri olup lükslük anlamında yine şehrin önde gelen yerlerinden biridir. Bebek restoran otomasyonu hizmetimizle bu bölgede hizmet veren mekânlara en iyi hizmetleri sağlayarak işletme sahiplerinin müşterilerini memnun etmelerine yardımcı oluyoruz.

Restoran otomasyonu nedir?

Restoran otomasyonu; işletmelerin müşterilerine hitap ederken daha kaliteli hizmet sunmalarını sağlayan, sunduğu özellikleri ile çok yönlü kullanım sağlayan bir sistemdir. Sipariş alma, çağrı merkezine gelen numaraların direkt adreslerini görerek işlem yapma, personellere yetki verilerek hesap alma, siparişlerin mutfak bölümüne gönderilmesi gibi pek çok işlemi tek ekranda sağlayan restoran otomasyonu ile daha hızlı cevap vererek müşterilerinizin memnun kalmasını sağlayabilirsiniz. Bebek restoran otomasyonu hizmetlerimizden yararlanarak kısa sürede kullanıma başlayarak müşterilerinize sunacağınız hizmetlerin daha kaliteli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek Restoran Otomasyonu

Restoran otomasyon sistemi Bebek

Avrupa yakasının en gözde mekanlarına sahip olan ve değeri ile herkesin tercih ettiği yerlerden biri olan Bebek, hem tarihi dokusu hem de modern yüzü ile kendinden söz ettiren semttir. Restoran, bar, cafeterya, pastane gibi işletmelerin sayısının bir hayli fazla olduğu Bebek’te özel hizmet sunarak işletme sahiplerinin müşterilerini daha kolay memnun etmelerini sağlıyoruz. Restoran otomasyon sistemi Bebek hizmetlerimizde; kurulum, kurulum sonrası teknik destek ve diğer hizmetlerimiz yer almaktadır. Çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal çözümlerde doğru adres

Hizmet kalitesini en yüksek seviyeye getirerek müşterilerimizin aradıklarını en iyi şekilde sunmaya devam ettiğimiz firmamız, restoran otomasyonu noktasında sunduğu kaliteli çözümleri ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Timeout Bilişim, alanında deneyimli ve uzman bir firma olup en ucuz restoran otomasyonu hizmetleri ile dilediğiniz her an yanınızdadır.