Aradığınız barkod sistemi timeoutbilisim.com’da. Binlerce müşterimizden gelen taleplerle sürekli yenilenen yazılımı test etmek için arayın.

Yeni nesil işletmelerde, işlerin daha kolay yürütülmesi için kullanılan barkod sistemi, zamandan kazanmak ve en kısa zamanda işleri tamamlamak için kullanılan elverişli ve son derece kapsamlı bir sistemdir. Sistemin getirilerinin bir hayli fazla olması ve işletmecilerin işini kolaylaştırmaya yönelik olarak tasarlanması, daha kısa zamanda daha fazla iş yapma imkanı tanımaktadır.

Barkod sistemi nedir, ne işe yarar?

Kobi ve küçük işletmelerin mağaza operasyonlarını iyileştirme, verimliliği en üste çıkartma ve müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hazırlanan barkod sistemleri, kayıp-kaçak mal sorununun önüne en iyi şekilde geçmektedir. Perakendeci işletmelerin performansını yükseltmeye ve rekabet gücünü arttırmaya yardımcı olan sistem ile hem işlerinizi arttırabilir hem de daha kısa sürede daha fazla müşterinizi memnun edebilirsiniz.

Barkod sistemi

Kolay kullanım

Barkod sistemleri; POS PC ve el terminalleri ekipmanları ile çalışan bir sistemdir. El terminalleri, daha önce barkod numarası kaydedilmiş ürünlere yaklaştırıldığında ürün ile ilgili fiyat ve diğer ayrıntılar ekrana yansır, bu şekilde hem müşteri aldığı ürünün hangi fiyattan aldığını bilir, hem de işletmeci, sattığı üründen sonra elindeki stoku takip etme kolaylığına sahip olur. Kolay kullanım özellikleri ile tasarlanan barkod sistemleri, uygun fiyatlarıyla Timeout Bilişim güvencesi ile sunulmaktadır.

Barkod sistemi

Barkod sistemi özellikleri ve faydaları nelerdir?

  • Müşteri hizmetini geliştirmeye yardımcı olur,
  • Satıi, çapraz satış ve ödemeden sonra stok takibi ve kasa takibi yapmayı sağlar,
  • Ödeme işlemini daha etkin ve kısa sürede tamamlar,
  • Kayıp-kaçak mal kaybının önüne geçer,
  • Personel hatalarını sıfıra indirir,
  • Zaman kazandırır.

Barkod sistemi kullanan işletmeler, her satıştan sonra stok takibini kolaylıkla yapabildikleri için herhangi bir şekilde kayı-kaçak mal sorunu ile karşılaşmazlar. Bu sayede ellerindeki stoku daha rahat takip etme şansını elde ederler.

Ödeme işlemlerinde etkin ve kısa sürede işlem tamamlamaya yardımcı olan barkod sistemleri, bu sayede müşterilerin beklemesinin önüne geçer ve müşteriler de bu durumdan memnun kalırlar.

Barkod sistemi

Personel hataları, mağaza, market ve müşterilerin sık yaşandığı işletmelerde, barkod sistemi kullanılarak bu sorunlar ortadan kaldırılır.

Barkod sistemi hakkında hızlı çözümlere ulaşmak ve kısa sürede kurulum gerçekleştirilmesini sağlamak için çağrı merkezi numaramızdan arayın.