İşletmeniz için akıllı çözümler  için işlerin daha sağlıklı yürüyebilmesi ve daha hızlı işlem yapılabilmesi için kullanılması gereken bazı program ve yazılımlar vardır. Özellikle ön muhasebe programı, hızlı satış programı gibi işletmelerin işlerini kolaylaştıran programlar, kesinlikle olması gerekenlerdir.

Timeout Bilişim olarak müşterilerimizin ihtiyaç duydukları tüm yazılımları en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Beklentilerini karşılamak, ihtiyaçlarını doğru şekilde gidermek ve daha da önemlisi çözüm odaklı programlar sunmak adına yenilikleri takip ederek en iyi sonuçların elde edilmesine yardımcı oluyoruz.

İşletmeniz için ön muhasebe programı

Ön muhasebe programı, bir şirketin olmazsa olmazlarındandır. Çünkü stok takibi, cari takip, genel muhasebeyle entegrasyon gibi önemli konuların tamamını ön muhasebe programı ile hallediyorsunuz. Dolayısıyla satın alacağınız ön muhasebe programının işletmenizin yükünü hafifletecek ve aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlaması gerekir.

AKINSOFT ön muhasebe programı

Restoran otomasyon sistemleri

Restoranlar, en hızlı işlem yapılan ve sürekli müşterilerin gelip-gittikleri yerlerdir. Bu tür işletmelerde müşteriyi memnun etmenin en önemli yolu da hesap işlemlerinde sunulan kolaylıklardır. Restoran otomasyon sistemleri, bu konuda en iyi çözümleri getiren ve her işletmenin mutlaka edinmesi gereken bir sistemdir. Menü takibi, personel takibi, satış takibi gibi birçok işlemi bir arada sağlayan restoran otomasyon sistemi ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Restoran otomasyon sistemleri

Hızlı satış programı

Bakkal, market, alışveriş mağazası, giyim mağazası, kantin ve daha akla gelebilecek tüm sıcak satışların olduğu yerlerde hızlı satış yapabilmek için kullanılması gereken hızlı satış programı ile hem müşterileriniz daha fazla bekleme yapmadan işlerini halledebilirler hem de mağazada oluşan yığımlığın önüne geçmiş olurlar. Tabi satın alacağınız programın özellikleri bunları size sunması gerekiyor. Timeout Bilişim olarak bu alanda da siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Hızlı satış programı

Barkod sistemleri

Günümüz işletmecilerinin olmazsa olmazları arasına almaları gereken şeylerden biri de barkod sistemleridir. Barkod sistemleri, ürün kayıp kaçaklarının önüne geçmek, personel hatalarını sıfıra indirmek ve daha hızlı satış yapmak için kullanılabilecek bir sistemdir.

barkod sistemleri

Depo, mağaza, alışveriş merkezi, bakkal, market ve diğer stokların olduğu işletmelerde kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte aynı zamanda hızlı işlem yapmayı sağlayan barkod sistemi ve barkod sistemlerine ek olarak alınması gereken PC pos sistemi, el terminalleri ve diğer envanterler için iletişim numaramızdan arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.