Timeout Restaurant otomasyon sistemleri, işletmenizin daha hızlı hareket etme kabiliyetine ulaşması için kullanabileceğiniz en ideal sistemlerden biridir.

Müşterilere hızlı cevap verebilmek ve beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmek için teknolojinin yeniliklerinden en iyi şekilde yararlanmak gerekir. Günümüzde birçok işletmeye özel olarak çözüm sunulan teknoloji dünyasında, restaurantlar için de bir hayli aktif çalışmaların yapıldığı görülmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve daha hızlı şekilde cevap bulmak için geliştirilen ve özel olarak tasarlanan restaurant otomasyon sistemleri, en ideal kullanım özelliği sayesinde müşterilerinizin işletmenizden memnun kalmasını sağlayacaktır.

Restaurant Otomasyon Sistemi

AKINSOFT WOLVOX Restoran Programı

Birçok özelliği ile kullanıcısına kolaylık sağlayan AKINSOFT Wolvox restoran programı ile daha hızlı işlem yapabilirsiniz. Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Banka ve Adisyon modülleri ile direk entegrasyonlu şekilde çalışan program sayesinde işletmenizi kolaylıkla takip edebilir, işlerinizi daha hızlı yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Son zamanlarda hızla gelişen teknoloji dünyasına ayak uydurmak isteyen ve bunun da getirisi olarak daha fazla müşteri memnuniyetini kazanmayı sağlayan AKINSOFT Wolvox restaurant programı, segmentinde en çok tercih edilen programlardan biridir.

Restaurant Otomasyon Sistemi

AKINSOFT WOLVOX Restoran Program Program özellikleri

  • Sınırsız sayıda masa ve bölüm kaydedilebilir,
  • Kaydedilen bölüm ve masaları sınırsız sayıda şekillendirebilirsiniz,
  • Aldığınız siparişleri tek tuşla işleme alabilirsiniz,
  • Menü halinde satışını yaptığınız siparişleri tek tuşla işleme alabilirsiniz,
  • Ürün seçimi sayesinde menü satışları daha kolay olur,
  • Adisyon fişlerini fatura şeklinde çıktı alabilirsiniz.

Hızlı çözümler, kolay yöntemler

Timeout Bilişim, ERP yazılım alanında uzun zamandır hizmet veren bir firma olup AKINSOFT Kartal Bayii hizmetleri ile müşterilerine destek sunmaktadır. Akıllı kurumsal çözümler ve kullanım bakımından en kapsamlı programları bulabileceğiniz firmamızda, restoran otomasyon sistemleri ile en iyi şekilde işletmenizi yönetmenin keyfine varacaksınız.

Restaurant Otomasyon Sistemi

Hızlı kurulum, kurulum sonrası destek

Alanında öncü ve tercih edilen firmalardan biri olan Timeout Bilişim, kurulumunu gerçekleştirdiği tüm programlar için kurulum sonrası destek hizmeti de sunmaktadır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm programlar ve restaurant otomasyon sistemleri hakkında daha geniş bilgi almak ve kurulum desteği talebinde bulunmak için çağrı merkezi numaramızdan arayarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.