Barkod sistemi, kurulumu kolay, kobi ve küçük işletmelerde kullanılabilen ve işlerin kolaylaşmasında büyük avantajları olan bir sistemdir.

İşletmenizin mağaza operasyonunu kontrol altında tutmak ve işletme performansını yükseltmek için kullanabileceğiniz barkod sistemi işe işlerinizin daha seri ve zamanında bittiğini göreceksiniz. Özellikleri bakımından son derece güzel şekilde tasarlanan sistem sayesinde stoklarınızı göz önünde tutabilir, kayıp-kaçak mal sorununun önüne geçebilirsiniz.

Barkod sistemi özellikleri

Teknoloji dünyasının gelişmesiyle birlikte büyük ve küçük işletmeler, mağazalarla ilgili işlem yaparken daha rahat şekilde davranabiliyorlar. Müşterilerin incelenmesi, satış ve verileri takip altında tutmak ve çalışanlarınızın bilgilerini kayıt altında tutmak için kullanabileceğiniz barkod sistemi, tüm bu özellikleri sayesinde mağazanızda işlerinizin daha hızlı yürümesine katkıda bulunacaktır.

Barkod sistemi

Barkod sistemi avantajları

Geçmişte, market, mağaza ve diğer yoğun işletmelerde müşteriler uzun süre kasa kuyruğunda beklemek zorunda kalabiliyordu. Geliştirilen ve gayet sade bir kullanım ile sunulan barkod sistemi sayesinde tüm bu sorunlar ortadan kaldırılmış oldu. Perakende satış hizmetleri sunan firmalar için özellikle önerilebilecek bir sistem olması, hem müşterilerin bekleme sorununu ortadan kaldırdı hem de daha sağlıklı iş sonuçlarının ortaya çıkartmasını sağladı.

Barkod sistemi ile;

  • Müşteri hizmetini geliştirebilir,
  • Satış, çapraz satış ve ödeme sonrası aktivitelerle müşteri etkileşimini artırabilir,
  • Ödeme işlemlerini daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Barkod sistemi

Geliştirilmiş özelliklere sahip olan sistem ile yaptığınız her satışı kayıt altına almış olursunuz bu sayede kayıp-kaçak mal kaybının önüne çok rahat bir şekilde geçmiş olursunuz. Günümüzde işletmelerin en büyük sorunlarından biri olan kayıp mallar, bazen büyük zararların yaşanmasına neden olmaktadır. geliştirilmiş ara yüzü ve kolay kullanımı ile dikkat çeken barkod sistemi sayesinde tüm bu sorunların önüne geçebilir, stokunuzda bulunan malların sayısını öğrenerek kolaylıkla takip altına alabilirsiniz.

Barkod sistemi

Timeout Bilişim Barkod Sistemi

Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan Timeout Bilişim, barkod sistemleri konusunda da müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. İletişim bilgilerimizden firmamız ile irtibat kurarak kurulum ve kurulum sonrası teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. İşletmenizin büyümesine yardımcı olan firmamız ile kazançlı çıkan siz olacaksınız.