Mağaza barkod otomasyon sistemi, işlerin daha seri şekilde halledilmesini sağlamakla birlikte, mağazanın daha rahat kontrol edilmesine olanak tanıyan bir sistemdir.

Doğru bir marka ile doğru çalışılması durumunda işletmelerin kayıp-kaçak mal sorununun önüne geçmeleri son derece kolay hale gelmektedir. Tabi ki kullanılan barkod otomasyon sistemi, kullanışlı ve özellikleri ile bir mağazanın ihtiyacını görebilecek şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. Alanında uzun zamandır hizmet veren firmamız Timeout Bilişim, mağaza barkod otomasyon sistemi konusunda müşterilerinin beklentilerinden çok daha fazlasını sunarak kısa sürede işlerinin toparlanması konusunda destek sunmaktadır.

Mağaza Barkod Otomasyon Sistemi

Mağaza barkod otomasyon sistemi özellikleri

Küçük veya büyük işletmelerde, fazla maliyetlerin ortadan kaldırılması için personellerde düşürme yapmak gerekir. Ancak bu tip işletmeler, sürekli olarak müşteri yoğunluğu ile karşı karşıya kaldığı için bu fikir ilk etapta çok da mümkün gibi görünmüyor. Fakat doğru bir otomasyon sistemi kullanarak bunu mümkün hale getirmek son derece kolaydır. Mağaza barkod otomasyon sistemi, tüm yönleriyle işletmelerin işini kolaylaştırmada son derece etkili çözümler sunmaktadır. Özellikle de birden fazla şubesi bulunan mağazalarda kontrolü elde tutmayı kolaylaştıran sistem sayesinde gözünüz arkada kalmadan işyerinden ayrılabilir, tek ekran üzerinden diğer şubelerinizi kolaylıkla kontrol altına alabilirsiniz.

Mağaza Barkod Otomasyon Sistemi

Raporlama ve veri kontrolü

Mağaza barkod otomasyon sistemi, sadece kasalardaki yoğunluğu önlememektedir aynı zamanda bir işletmenin deposunda ve mağazasında bulunan envanterlerin sayısını da kontrol edip buna göre hareket etmesi gerekmektedir. Sistem, bu konuda da en iyi çözümleri sunarak veri saklama ve raporlama özelliği ile kullanıcısının işini kolaylaştırıyor. Mağaza otomasyon sistemi, kullanımı kolay ve takip işlemlerini rahatlıkla yapmayı amaçlayan bir sistem olduğu için beklentilerinizi en iyi şekilde elde edebilirsiniz.

Mağaza Barkod Otomasyon Sistemi

İşletmenizi kontrol altında tutun

Birden fazla şubeye sahip olan mağazalarda kontrolü elde tutmak biraz daha zordur. Ancak geliştirilen ve kolay kullanım özellikleri ile donatılan mağaza barkod otomasyon sistemi, tüm bu işlemlerden çok daha fazlasını yapma olanağı tanımaktadır. Dilediğiniz yerden kolaylıkla diğer şubelerinizdeki iş akışını kontrol edebilir, eksik olan stoklarınızı tamamlayabilirsiniz. Otomasyon sistemleri hakkında daha fazla detaya ulaşmak için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.