Mağaza otomasyon sistemi, ürünlerinize kendi etiketlerinizi basmanıza veya var olan etiketleri kullanarak işlerinizi daha hızlı şekilde halledebilirsiniz.

Teknoloji dünyasının gelişmesi ve değişik alanlarda kendini göstermesi, işletmelerin işini kolaylaştırma yolunda son derece etkili oldu. Mağaza otomasyon sistemi, teknolojik gelişmeler arasında en çok beğenilen ve işletmelerin işini kolaylaştıran bir sistemdir. Ayakkabı, giyim, market, alışveriş merkezi, ucuzluk merkezi gibi ürün sayısı fazla olan yerlerde müşteriye daha hızlı hitap edebilmek adına kullanabileceğiniz harika tasarımlı ve kolay kullanım özelliklerine sahip bir otomasyondur.

Mağaza Otomasyon Sistemi

Mağaza Otomasyon Sistemi nedir?

Önemli özelliklere sahip olan ve kullanıcısının işini en kolay hale getiren mağaza otomasyon sistemi, işletmenizin büyümesine katkı sağlayacak önemli bir sistemdir. Envanterlerinizi kontrol altında tutmak, müşterilerin kasa önünde yoğunluk oluşturmasını engellemek için barkod sistemi ile daha önce kayıt altında tuttuğunuz ürünleri kasadan barkod okuyucular yardımı ile geçirmenize yardımcı olan sistem sayesinde hem müşterileriniz işlerini daha kolay halledebilirler hem de herhangi bir şekilde yığınlaşma söz konusu olmaz. Bu da müşterilerinizin hizmetlerinizden memnun kalmalarını sağlayacaktır.

Mağaza Otomasyon Sistemi

Mağaza Otomasyon Sistemi ile İşletmenizi kolayca büyütün

Mağazada işlerinizin hızlı şekilde halledilememesi, müşterilerin memnun kalmalarını önemli oranda engeller. Bu nedenle teknoloji dünyasının gelişmelerini yakından takip ederek sizin için en uygun olan sisteme geçiş yapabilirsiniz.  Mağaza otomasyon sistemi, kasa programı olup özellikleri ile kullanıcılarının işini kolaylaştıran bir sistemdir. Uzun yılların birikim ve deneyimine sahip olan Timeout Bilişim, müşterilerine en iyi sonuçları sunmak ve beklentilerini en iyi hale getirmek için özellikleri ve kullanımı ile memnun kalacağınız otomasyon sistemi sunmaktadır. Muhasebe programı ile entegreli çalışabilen, ürün stoklarını kontrol etmede işlerinizi kolaylaştıran sistem ile beklentilerinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Mağaza Otomasyon Sistemi

Mağaza otomasyon sistemi özellikleri:

 • Tüm okuyucularla çalışabilir,
 • Tüm etiket yazıcılarda çalışabilir,
 • Dokunmatik bilgisayarlarla (Pos PC) uyumludur,
 • Terazi sistemlerine entegre edilebilir,
 • Stok etiket yazdırma özelliği,
 • Ayrıntılı rapor,
 • Ürün fiyatlarını günlük kurlar üzerinden otomatik olarak belirler,
 • Sınırsız kullanıcı tanımlama,
 • Birden fazla müşteriye işlem imkanı tanır,
 • Telefon sipariş özelliği,
 • Günlük, haftalık ve aylık ciro raporları sunar.

Birçok özelliği ile tüm mağazalara uyumlu olarak kullanılabilen mağaza otomasyon sistemi sayesinde işlerinizi daha rahat şekilde yapabilir, müşterilerinizin memnun kalmasını sağlayabilirsiniz.