Barkod sistemleri fiyatları, kullanılan sistemin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ancak Timeout Bilişim, en uygun fiyatlarla işletmenizin işini kolaylaştırmayı hedefleyen bir kuruluş olup piyasa fiyatlarının altına hizmet sunmaktadır.

İşletmelerin daha seri müşteri taleplerini karşılamaları ve aynı zamanda stok kontrolü yapmaları için belli bazı sistemlerden faydalanmaları gerekmektedir. Teknoloji dünyasının gelişmesiyle birlikte kurumsal firmalara yönelik yapılan çalışmaların bir getirisi olarak kabul edilen barkod sistemleri, daha kolay bir şekilde işletmenin kontrol altına alınmasına yardımcı olmaktadır.

Barkod sistemleri fiyatları

Mağaza barkod sistemi

Mağazalar, en yoğun iş alanlarının başında gelir. Sürekli olarak değişen ürünlerin bulunması ve müşterilerin yeni taleplerde bulunması, işletme sahiplerinin daha bir dikkatli davranmalarını gerektirmektedir. Barkod, bir ürüne verilen seri numarasıdır ve bu sistemin çalışma mantığı, kasa bölümüne bakan personelin fiyat hesaplamasını kolay bir şekilde el terminali ve dokunmatik Pos PC yardımı ile sağlamaktır. Hem zaman kazanma hem de müşteriyi memnun etme konusunda bir hayli başarılı olan mağaza barkod sistemi, aynı zamanda stok takibini de son derece kolay hale getirmektedir. Eksilen ve tamamlanması gereken yeni ürünleri daha rahat takip ederek işletmenizdeki iş hacmini yükseltebilirsiniz.

Barkod sistemleri fiyatları

Barkod sistemi nasıl kurulur?

İşletmenin büyüklüğüne göre farklı özelliklerde kurulabilen barkod sistemleri, genellikle el terminali, dokunmatik bilgisayar kombinasyonu ile kurulmaktadır. Kısa bir sürede kurulum gerçekleştirilir ve kullanılmaya başlanabilir. Birden fazla mağaza şubesi olan işletmelerde işlerin takibini son derece kolay hale getiren sistem sayesinde, tek bir ekrandan diğer tüm şubelerin kontrol altına alınması sağlanabilmektedir.

Barkod sistemi okuyucu

Okuyucular, ürünlerin barkodlarını bilgisayar ortamına aktarmak için kullanılan araçlardır. Aynı zamanda kasiyer bölümünde de müşterinin hesabını görmek için yine bu araç kullanılır. Barkod sistemi okuyucu, farklı markalardan ve özelliklerden oluşan bir araçtır. İhtiyacınıza en uygun çözümleri bulabileceğiniz Timeout Bilişim ile iletişime geçerek ihtiyacınızı ekonomik bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Barkod sistemleri fiyatları

Barkod sistemi öneri

Barkod sistemi almaya karar vermeden önce piyasa araştırması yapmanız ve ekonomik fiyatlı bir sistem bulmanız önemli bir yer tutar. Birçok markanın işlem mantığı ve amacı aynı olduğundan kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyata bir barkod sistemi almanızı öneririz. Sistem hakkında detaylı bilgi almak ve kurulum talebinde bulunmak için çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.