İşletmelerde, müşterilerin memnun kalabilmesi, zamanında hizmet vermeye bağlıdır. Özellikle mağaza ve alışveriş merkezleri gibi yerlerde, müşteriler beklemeyi sevmezler. Bu nedenle Pos PC kullanımı son derece önemlidir.

Dokunmatik bilgisayarlar, mağazaların daha rahat işlem yapabilmesi için tasarlanmış bilgisayarlardır. Müşterinin hesabını keserken daha seri hareket etmek ve daha kısa sürede hesabını kesmek için kullanılabilen dokunmatik Pos PC cihazlar, hem kullanım bakımından rahat oldukları için hem de işlemleri daha seri yapmaya yardımcı oldukları için tercih edilmektedir. Günümüzde birçok büyük market, alışveriş merkezi, giyim mağazası, ayakkabı mağazası gibi yerler başta olmak üzere tüm alanlarda pos PC kullanılmaktadır.

Pos PC

Pos PC ne işe yarar?

Müşterileriniz kuyruk oluştururken alışverişten vazgeçmemeleri için kasiyerlerin daha seri hareket etmesi gerekmektedir. Barkod okuyucu yardımı ile satın alınan ürünler kısa bir sürede bilgisayar ortamına aktarılır ve hesap kesilir. Ancak barkodlar tek başına bu işlem için yeterli değildir. Daha önce klasik olarak üretilen kasiyer cihazları, modern teknolojinin gelişmesiyle birlikte yerine pos PC’lere bıraktı. Pos PC, hem kullanım bakımından daha seri hem de işlemleri yapmada daha fazla kolaylık sağlamaktadır. Kullanımı son derece basit olan ve tasarımı ilgi çekici olan cihazlar, barkod okuyucu cihazlarla paralel çalışmaktadır bu da daha kolay işlem yapılmasını sağlamada büyük bir etkiye sahiptir.

Pos PC

İşletmenizi hızlandırın

Müşteri memnuniyetini tam anlamıyla başarmak için beklemelerine gerek kalmadan kısa sürede işlemlerini halletmeniz ve ödemelerini almanız gerekmektedir. Dokunmatik PC veya pos PC olarak da adlandırılan bilgisayarlar, bu işlemleri yapmanızı en kısa sürelere dökerek daha hızlı işlem yapmanıza yardımcı olacak cihazlardır. Günümüz teknolojisinin hızlı bir şekilde ilerleme kaydetmesi sayesinde geliştirilen bu cihazlarla müşterilerinizin memnuniyetini en iyi şekilde sağlayabilirsiniz.

Pos PC

Çözüm için arayın

Timeout Bilişim, ERP yazılım ve makineler alanında uzun süredir hizmet veren bir firmadır. Anadolu yakasının tamamına hitap eden firmamız ile görüşme sağlayarak pos PC hakkında daha detaylı bilgi alabilir, kurulum işlemlerinin gerçekleştirilmesi için destek talebinde bulunabilirsiniz. İşletmeniz için en iyi çözümleri sunan firmamız ile kazançlı olan siz olacaksınız. Daha fazla bilgi için arayın.