Mağaza otomasyon sistemi işe işletmenizi kolay şekilde yöneterek zamandan kazanın. Mağazalar, günlük ihtiyaçların en sık karşılandığı yerlerdir. Bu yerlerde işletme sahiplerinin müşterilerini memnun etmeleri, bir anlamda hizmette sundukları hıza bağlıdır. Özellikle de kasa bölümünde yaşanan yoğunluğun engellenebilmesi için mağaza otomasyon sistemi kullanmaları gerekmektedir.

Mağazalarda daha hızlı işlem yürütebilmek için geliştirilen mağaza otomasyon programı, işletmelerin kendi barkodlarını oluşturmalarına yardımcı olan bir programdır. Klasik yöntemlerle yapılan hesaplar, işlemler ve stok kayıtlarını tutma gibi işler hem zahmetli hem de son derece risklidir. Buna yönelik geliştirilen otomasyon sistemi, kâğıt, kalem veya Excell programı kullanmaya gerek bırakmayan, bütün işlemleri tek ekran üzerinde gerçekleştirme imkanı sunan çözüm yöntemleri bir hayli geniş bir sistemdir. Mağaza otomasyon sistemleri ile hem işlerinizi daha seri şekilde gerçekleştirebilir hem de zamandan kazanarak daha kolay işlem yapmanın keyfini yakalayabilirsiniz.

Mağaza otomasyon sistemi

Mağaza otomasyonu nedir?

Mağazanızı büyütmeye ve daha fazla müşteri portföyüne ulaştırmaya karar verdi iseniz kesinlikle kullanmanız gereken en önemli araçlardan biri mağaza otomasyonudur. Mağaza otomasyonu, kasada müşteri birikmesini engeller, müşterilerin daha kısa sürede hesaplarını ödemelerine yardımcı olur. Böylelikle mağazanın marka değeri daha yüksek olmuş olur ve müşterilerin memnuniyeti sağlanmış olur.

Mağaza otomasyonu, ürünlere özel olarak eklenen barkod numaralarının bilgisayarda barkod okuyucu veya el terminalleri yardımı ile ürün hakkında kısa sürede bilgi alınmasını sağlayan bir uygulamadır. Uygulama, her anlamda mağaza sahiplerinin daha verimli iş yapmalarına olanak tanıdığı gibi ürün fiyatlarında yaşanan karmaşıklıkların da önüne geçebilmektedir. Bu nedenle mağaza otomasyonu, her mağazanın kullanması gereken bir sistemdir.

Mağaza Otomasyon Sistemi ile İşletmenizi Büyütün

Her işletme sahibi mağazasının daha fazla büyümesini ve bir marka haline gelmesini ister. Giyim mağazası, ayakkabı mağazası, iç giyim mağazası, elektronik mağazası ve daha aklınıza gelebilecek tüm mağaza işletmelerinin işini kolaylaştıran, zamandan kazanmayı son derece etkili hale getiren otomasyon sistemleri, mağazaların ihtiyacına göre tasarlanarak hazırlanmaktadır. Bu sayede işletmeler hem daha hızlı iş yapmanın hem de müşterilerini memnun etmenin ayrıcalığını yakalarlar.

Timeout Bilişim ile en iyi çözümlere

Timeout Bilişim, alanında başarılı ve deneyimli kadrosu ile her mağazaya özel otomasyon sistemi kurulumunda ve eğitiminde en iyi hizmetleri veren isimlerden biridir. Firmamızın çağrı merkezi numarasını arayarak mağaza otomasyon sistemi hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, özelliklerini öğrenerek mağazanızın işlerini ne şekilde kolaylaştıracağı hakkında fikir edinebilirsiniz.