Açık alan kamera sistemleri, cafeterya, restoran, çay bahçesi gibi yerlere kurulan kameralardır. İş alanlarının güvenli hale gelmesi ve olabilecek olumsuz olayların anlık olarak kaydedilmesi için kullanılan kamera güvenlik sistemleri, yaşanan olumsuz olayların önüne geçebilmek için tercih edilen sistemlerdir.

Kamera sistemleri, günümüzde artan suç oranlarına karşı kişileri ve mekanları güvence altına almak için kullanılan bir sistemdir. AHD gece görüşlü kameralarveya HD gece görüşlü kameralar ile daha sağlıklı şekilde ortamın korunmasını sağlayabilirsiniz.

Açık alan kamera sistemleri

Kafeterya kamera sistemleri

Kafeteryalar, genel olarak bir veya daha fazla giriş-çıkış kapısı olan yerler olup bölüm olarak birkaç bölümden oluşan mekanlardır. Bu nedenle buralarda alınacak güvenlik önlemlerinin daha geniş olması gerekiyor. Kafeterya kamera sistemlerisayesinde bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Birden fazla noktaya konulan kameralar ve bunların izlendiği bir oda veya kayıt cihazının bulunduğu odalardan gün veya gece yaşanan tüm olayları kameraların görüş açısı sayesinde kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Açık alan kamera sistemleri

Açık alan kamera sistemleri nasıl kurulmalıdır?

Güvenlik kamera sistemlerikurulurken kurulacak noktalara son derece dikkat etmek gerekiyor. Görüş mesafesi, kayıt alanı ve görüş alanını net şekilde inceledikten sonra kurulacak kamera sistemlerini monte etmek daha önemlidir. Timeout Bilişimolarak uzun zamanların deneyim ve uzmanlığı ile kamera sistemi kurulacak yerlerde gerekli inceleme ve ölçümleri yaparak en uygun şekilde kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Açık alan kamera sistemleri

Kamera güvenlik sistemleri

Kamera güvenlik sistemleri, kurulumu uzmanlık isteyen bir işlemdir. Bu alanda yılların deneyimi ile hizmet verdiğimiz firmamız Timeout Bilişimolarak kurulum yapılacak yerde gerekli incelemeyi yaptıktan sonra gerekli şekilde kurulum gerçekleştiriyoruz. Açık alan kamera güvenlik sistemlerive diğer güvenlik ekipmanları hakkında bilgi almak için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.