Barkod sistemleri İstanbul hizmetlerinde müşterilerimizin beklediğinden daha fazlasını sunarak işlemlerini halletmeleri ve müşterilerini memnun etmelerini sağlıyoruz.

Barkod sistemi, bir mağaza, market, alışveriş merkezi gibi işletmelerin kasada oluşan yığınlaşmayı önlemek için kullanmaları gereken en önemli araçlardan biridir. Barkodlar hakkında daha önce de verdiğimiz bilgileri inceleyerek ne işe yaradığını öğrenebilir, hangi alanlarda kullanılabildiğini görebilirsiniz. Kısaca barkod sistemi nedir? Sorusuna yeniden cevap verecek olursak; ürün ambalajları üzerinde yer alan dik ve siyah çizgilerin altında yer alan karışık rakamlı sayılar ve çizgilerin bütününe “barkod” denir. Barkod sistemi ise barkodu okumaya yardımcı olan el terminali ve pos PC (dokunmatik bilgisayar) kombinasyonundan oluşan sistemdir.

Barkod sistemi nasıl çalışır?

Öncesinden el terminalleri ile okutularak bilgisayar ortamına aktarılan ürünlerin tüm bilgileri tek bir ekranda toplanır. Ürünün son kullanma tarihi, üretim tarihi, fiyatı, rengi varsa rengi, türü varsa türü vs. tüm bilgilerin ekran üzerinde görüntülenmesi işlemlerini yapan araç kombinasyonuna verilen isim barkod sistemidir. Barkod sistemi çalışma mantığı, el terminali ile okutulan barkoda ait ürün hakkında bilgi vermektir.

Barkod sistemleri İstanbul

Barkod sistemi ne işe yarar?

Büyük veya küçük ölçekli tüm işletmelerin kendilerine göre bir müşteri kitlesi vardır ve her müşteri grubu işinin çabuk bitmesini ister elbette. Bunun için özel olarak geliştirilen barkod sistemleri, müşterilere daha hızlı hitap etmek adına geliştirilmiştir. Müşteriler kasada beklerken elle hesaplamak yerine kolay bir şekilde sistemin sunduğu özelliklerden yararlanmak hem zaman kazanma açısından hem de müşterileri memnun etme açısından son derece kullanışlı bir sistemdir.

İstanbul barkod sistemleri

İstanbul gibi büyük şehirlerde daha fazla işletmenin bulunmasına rağmen çoğu mağazanın dolu olduğu görülür. Bir anlamda tüketimin daha fazla olduğuna bağlı olarak da değişen bu konuda, işletme sahiplerinin müşterilerine zamanında çözüm sunmaları gerekir. Hem marka değerinin yükselmesi hem de müşterilerin firmalardan memnun kalabilmeleri için barkod sistemi kullanmaları gerekmektedir. İstanbul barkod sistemleri alanında hizmet veren Timeout Bilişim, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak aradıkları hizmet kalitesini kolaylıkla bulabilmelerine yardımcı olmaktadır. Barkod sistemi fiyatları konusunda da esnek davranan firma, kurumsal çözümler alanında bilinen ve tanınmış isimlerden biridir. Dilediğiniz zaman çağrı merkezi numaramızdan firmamıza ulaşarak barkod sistemi kurulumu, kurulum sonrası teknik destek ve diğer ihtiyaçlarınız için talepte bulunabilirsiniz.