Mağaza otomasyon sistemi nedir sorusuna verilebilecek en iyi yanıt; bir işletmenin daha hızlı işlem yaparak müşteri memnuniyetini yükseltmesi için kullanması gereken bir sistemdir diyebiliriz.

Teknoloji dünyasının her alana özel çalışmalar yapması sayesinde, mağazalar da işlemlerinde daha hızlı sonuçlara ulaşabiliyor. Mağaza otomasyon ile işlerin daha hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlayarak müşterilerinizin beklemesine gerek bırakmadan hesaplarını ödemelerini sağlayabilirsiniz. Ayakkabı mağazası, giyim mağazası, iç giyim mağazası, alışveriş merkezi ve daha sıcak satışın olduğu tüm alanlara uygun şekilde hazırlanan mağaza otomasyonu, sunduğu ayrıcalıkları ile kullanıcılarının ihtiyacını en doğru şekilde karşılayan özel bir yazılımdır.

Mağaza otomasyon sistemi nedir?

Mağaza otomasyon sisteminin avantajları

Mağazaya yeni gelen ürünleri envanterler içerisine almak, mağaza iç satış işlemlerine hazır hale getirmek gibi işlemler mağazalar için zaman kaybından başka bir şey getirmez. Teknolojinin yeniden gelişmesi ve mağazalar alanına özel imkanlar sunması sayesinde bu tip sıkıntıların ortadan kalktığını kolaylıkla belirtebiliriz. Mağaza otomasyon sistemi, bir işletmenin zamandan kazanması ve işlerini daha hızlı şekilde yapması için hazırlanan özel bir sistemdir. Sistemin en büyük özelliklerinden biri ürünlerin sisteme envanter girişi, takibi, envanter sayımı ve satışları pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek ve bu konuda zaman kaybı yaşamadan müşterilere sunmaktır. Mağaza otomasyon sistemi kurulumu konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olan Timeout Bilişim ile iletişime geçerek beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilir, müşterilerinize daha kaliteli şekilde hitap ederek marka değerinizin yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Mağaza otomasyon sistemi nedir?

Mağaza otomasyon sistemi özellikleri

  • Reyon takip işlemlerini kolaylıkla yapabilir, büyük mağazalarda bölüm oluşturarak ürünlerinizi özel şekilde hazırlayabilirsiniz.
  • Fiyatlarda istediğiniz şekilde değişiklik yapabilir, barkod sistemi ile entegrasyonlu çalıştığı için teraziden gelen ürünlerin bilgilerini kasada görebilirsiniz.
  • Gün sonu mağaza satış cirosunu raporlayarak inceleyebilir buna göre alınması gereken önlemleri alabilir veya yeni satışların yapılması için kampanya düzenleme konusunda fikir edinebilirsiniz.
  • Deponuzda sayım yapmak için kullanacağınız barkod sistemi ile daha kısa sürede işlemleri sonlandırabilirsiniz.
  • Mağaza otomasyon sistemi ile siparişlerinizi takip edebilir, kısa sürede müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.
  • Ayrıntılı raporlama özelliğinden yararlanarak deponuzdaki ürün stok bilgilerine ulaşarak erken sürede müdahale edebilirsiniz.
  • Personel takibi yaparak hangi kasanın ne kadar ciro yaptığını kolaylıkla mağaza otomasyon sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Mağaza otomasyonu kurulumu

Timeout Bilişim alanından uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip kadrosu ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan bir isimdir. Kartal, Pendik, Tuzla, Maltepe, Sultanbeyli, Kadıköy, Üsküdar ve Anadolu yakasının tamamına hizmet sunan firmamız ile mağaza otomasyonu kurulumu konusunda destek alabilir, kurulum sonrası teknik destek talebinde bulunarak yaşadığınız sıkıntıları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçerek sistem hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.