Mobil satış sistemi, büyümek isteyen ve rekabet alanında daha güçlü olmak isteyen işletmelerin son yıllarda en çok tercih ettikleri satış yöntemlerinden biridir.

Yapılan araştırmaya göre mobil satış sistemi kullanan işletmelerin yıl içindeki satış işlemlerinde ortalama %25 oranında satış artışı yaşanmıştır. Saha satış personellerinin daha hızlı satış işlemlerini gerçekleştirmeleri adına AKINSOFT’un hazırlayıp geliştirdiği mobil satış sistemi, maliyeti daha düşük olduğu için işletmelerin kazancına değer katıyor. Android işletim sistemi tabanlı mobil cihazlara kurulabilen mobil satış sistemi; araç içi satışlarda, perakende satışlarda ve saha personeli ihtiyacı olunan her yerde kullanıma açık bir sistemdir.

AKINSOFT Mobil Satış

Türkiye’nin yerli ERP yazılım devi AKINSOFT tarafından geliştirilen mobil satış sistemi, sadece hızlı satış yapmak için kullanılan bir sistemden ibaret değil. Aynı zamanda mağaza ve depodaki stok sayısını görüntülemek ve buna göre sipariş almak için de kullanılabilen bir sistemdir. Özel olarak modüllerin ve makroların eklenebildiği AKINSOFT mobil satış sistemi, yetki verilmesi durumunda saha personelinin stoklara müdahale etme izni de verilebilmektedir. Böylelikle saha personeli ile mağaza personellerinin yaptıkları satışlar aynı anda stoktan düşer ve bu da siparişlerin alımını kolaylaştırır.

Envanter durumu ve ürün kullanılabilirliği hakkında gerçek zamanlı rapor oluşturma özelliğine sahip olan mobil satış sistemi sayesinde müşteri taleplerine daha hızlı şekilde cevap verilebiliyor. İşletmelerin büyümesi, müşterilerini memnun edebilmesi ve tam zamanlı çalışma imkanına sahip olabilmeleri için kullanabilecekleri mobil satış sistemi ile işlerdeki artışı gözle görülür şekilde fark edeceksiniz.

Mobil satış sistemi

Mobil satış sistemi avantajları

Bazı işletmelerde müşteri yığınlaşması fazlasıyla görülen bir durumdur ve bu da müşterilerin bekleme süresini uzatmaktadır. Mobil satış sistemi, bu konuda en iyi çözümleri sunan bir sistemdir. Sistemi benimseyen kullanıcılar, mağazada kasada yığınlaşmanın önüne rahatlıkla geçebiliyorlar. Sadece saha personelleri değil, mağaza içinde müşterilerin beklemesini engellemek adına da kullanılabilen mobil satış uygulaması ile daha hızlı işlem gerçekleştirilebildiği için müşterilerin memnun kalmaları çok daha başarılı bir şekilde sağlanabilmektedir.

Mobil satış ile hızlı işlemler

Perakendecilerin alışveriş işlemlerinde nerede olurlarsa olsunlar müşterilerine daha hızlı yanıt verebilecekleri ve zamandan tasarruf edebilecekleri bir mantık üzerine kurulan AKINSOFT mobil satış sistemi, işlerinizin hızlanmasına yardımcı olmakla birlikte daha kısa sürede daha fazla müşteriye hitap etme imkanı da sunmaktadır.

Timeout Bilişim ile kalıcı çözümler

Türkiye’nin vizyonu haline gelen, sunduğu destek ve çözümlerle müşterilerini memnun etmeyi başaran firmamız Timeout Bilişim, alanında uzun zamanların deneyimi ile mobil satış sistemi noktasında da müşterilerine destek vermektedir. Sistemin çalışması hakkında, özellikleri hakkında ve diğer detayları hakkında bilgi almak, sipariş vermek ve kurulum talebinde bulunmak için çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.