İşletmelerin işlerini kolaylıkla halletmeleri, ürünlerine özel barkod üretmeleri ve müşterilerine hitap ederken daha kolay seçeneklerle hitap etmeleri adına barkod yazıcı ve etiket yazıcı, işlerin daha hızlı şekilde yürümesine yardımcı olacaktır.

Barkod yazıcı, depolardaki stokların veya mağaza içindeki ürünlerin kasaya gelirken fiyatlandırılmalarını kolaylıkla yapmayı sağlayan cihazlardır. Özel olarak tasarlanan ve etiket boyuna göre ayarlanabilen barkod yazıcılar, farklı marka seçenekleriyle sunulmaktadır. Etiket tipi ve etiket ölçüsüne göre ayarlanabilen yazıcılar, şirketler için bel kemiği konumundadır. Hem stokları daha rahat takip edebilmek hem de ürün satışı yaparken kolaylıkla sonuca ulaşabilmek için kesinlikle barkod yazıcı ve etiket yazıcı kullanmanız önerilir.

Barkod yazıcı ve etiket yazıcı

Barkod yazıcı fiyatları

Yazıcılar, değişken markalarla satışa sunulan cihazlardır. Bu cihazların her birinin kendine göre farklı özellikleri ve kapsamları bulunmaktadır. Bu da barkod yazıcı fiyatları konusunu etkilemektedir. ancak Timeout Bilişim olarak müşterilerimizin ihtiyacını karşılarken en uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hizmet sunarak aradıklarını uygun fiyatlarla bulmalarına yardımcı olmaktayız. Uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip firmamız, barkod yazızı ve etiket yazıcı fiyatları ile uygunluğu göz önünde tuttuğu gibi kurulum ve destek hizmetleri de sunmaktadır.

Barkod yazıcı ve etiket yazıcı

Barkod yazıcı nasıl kurulur?

Ana bilgisayar ve el terminalleri ile uygun şekilde çalışan barkod sistemleri, her mağazaya kolaylıkla sunulabilen ürünlerden biridir. Barkod sistemi kurulumu son derece kolay olup, kullanımı da son derece rahattır. Timeout Bilişim olarak müşterilerimizin işlerini daha hızlı halletmeleri için kısa sürede kurulum desteği sunmaktayız. İletişim numaramızdan firmamızı arayarak barkod yazıcı ve etiket yazıcı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.