Ayakkabı barkod sistemi, iş yerlerinin ihtiyaç duyduğu ve en önem vermeleri gereken programlardan biridir. Stokları kontrol etmek, depodaki ürünleri listelemek ve satışa hazır hale getirmek için ihtiyaçtan fazlasını ayakkabıcı barkod sistemi ile halletmek mümkündür.

Mağazalar arasında en çok işlem gören alanlardan biri de ayakkabıcılardır. Ürün yelpazesinin geniş olması, sürekli olarak stoklarının güncellenmesi gibi durumların yaşanması, kullanışlı ve pratik bir siteme ihtiyaç duymalarını etkilemektedir. Bunun için özel olarak geliştirilen barkod sistemi ile işlerin beklendiğinden çok daha hızlı ilerlediğini görmek mümkündür. Ayakkabıcı barkod sistemi ile kolaylıkla ürünlerin stokları tutulabilir, hesapların işlenmesi daha kısa süre alabilir.

Ayakkabı Mağazası İçin Barkod Sistemi

Ayakkabı mağazası için barkod sistemi

El terminalleri ve ana bilgisayar arasında kurulan ayakkabı mağazaları için barkod sistemleri, ürünlere yeni etiket vermek veya depodaki ürünlerin stoklarını tutmak için son derece kapsamlı bir işleyişe sahiptir.  Firma sahiplerinin kolaylıkla kullanabildikleri sistem, diğer barkod sistemleri ile aynı mantıkta çalışmaktadır. Öncelikle kurulum ve kurulum sonrası etiket çıkartabilmek için tüm ürünlere ait barkodların girilmesi gerekmektedir.

Ayakkabı Mağazası İçin Barkod Sistemi

Ayakkabı programı

Ayakkabı barkod programı, hızlı ve işlev bakımından son derece zengin bir programdır. Bu program sayesinde ürünlerinin kontrolünü kolaylıkla sağlayabilir, herhangi bir kayba girmeden ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı kullanım menüsü sayesinde işlemlerinizi beklediğinizden daha kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz sistem, kâr oranını takip etmeden en büyük destekçiniz olacaktır.

Ayakkabı Mağazası İçin Barkod Sistemi

Timeotu Bilişim ile en iyisine sahip olun

Firmamız, alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir firma olup müşterilerin işlerini kolaylaştırmak ve yeni nesil ürünleri zamanında ulaştırmak adına sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Ayakkabı mağazası için barkod sistemi ile hızlı ve kolay çözümlere ulaşmak için iletişim numaramızdan firmamızı arayabilir, program, kurulum ve destek talebinde bulunabilirsiniz.