Kozmetik barkod sistemi; ürün sayısı kalabalık, kalem sayısı fazla olan kozmetik mağazalarında yeni gelen ürünlerin takibini yapmak, etiket oluşturmak ve kısa sürede kasa programına ulaştırmak için kullanılan, kapsamlı bir sistemdir.

AKINSOFT Volwox hızlı satış programı ile entegre edilebilen kozmetik barkod sistemi sayesinde; muhasebe, fatura, stok, irsaliye, sipariş, konsinye, giriş çıkış fişleri, banka modülü, çek-senet modülü, geniş raporlama, kar-zarar seçenekleri gibi birçok göz önünde bulundurulması gereken raporlamaları tek bir ekran üzerinden halledebilirsiniz. Ürün grubu çok geniş olmasından dolayı sürekli olarak kontrol altında tutulması gereken kozmetik mağazaları, bu işlemler uygulanmadığında, kaçak malların ortaya çıkması, kâr-zararı net hesaplayamama gibi bir takım sorunların meydana gelmesine neden olmaktadır. bu nedenle kozmetik barkod sistemi kullanılması en uygun seçeneklerden olacaktır.

Kozmetik Barkod Sistemi

Kozmetik barkod sistemi özellikleri nelerdir?

Birçok anlamda işlerin kolaylaşmasını sağlayan ve kullanıcıya hem zaman kazandıran hem de ürünlerin kontrolünü el altında tutmaya yardımcı olan kozmetik barkod sistemi, sunduğu özellikleri ile mağaza sahiplerinin işlerini kolaylaştırmaktadır. Başlıca özellikleri şunlardır;

  • Sınırsız ürün tanıma,
  • Özel ürün grubu oluşturma,
  • AKINSOFT Volwox hızlı satış entegrasyonu,
  • Özel etiket yazdırma,
  • Depo stoklarını toplama,
  • Ürün giriş ve çıkışlarını gözlem altında tutma.

Özellikleri ile kozmetik mağaza sahiplerinin işlerini hızlandıran ve kısa sürede işlerin toparlanmasını sağlayan kozmetik barkod sistemi, yılların birikim ve uzmanlığı ile hizmetine devam eden firmamız Timeout Bilişim ile sizlere en uygun fiyatlardan sunulmaktadır.

Kozmetik Barkod Sistemi

Timeout Bilişim Kozmetik Barkod Sistemi

Deneyim, uzmanlık ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz firmamız hizmetleri arasında yer alan kozmetik barkod sistemi, işlerinizin daha kısa sürede halledilmesine yardımcı olacak, özellikleri ve kapsamı ile mağazanızı kontrol altına almanıza yardımcı olacak özel bir sistemdir.

Kozmetik Barkod Sistemi

Aradığınız tüm özellikleri aynı anda kullanabileceğiniz bir sistem üzerine oturtulması, hızlı satış programı ile entegre edilebilmesi gibi özel yönlerini değerlendirdiğinizde, işlerinizin daha kısa sürede toparlanacağını fark edeceksiniz. Timeout Bilişim iletişim numaramızdan firmamıza ulaşarak kozmetik barkod sistemi hakkında detaylı bilgi alabilir, sistemin kurulum desteği talebinde bulunabilirsiniz.