Depo barkod sistemi, karmaşık ürünlerin yer aldığı depolarda, ürünleri daha sade hale getirmek ve daha kısa sürede ürünleri kontrol altına almak için kullanılan bir sistemdir.

Depo otomasyon sistemi ile paralel şekilde çalıştırılabilen depo barkod sistemi sayesinde işlerinizin daha sade ve işlemlerinizin daha hızlı yürüdüğünü fark edeceksiniz. Çünkü sistem, sahip olduğu özellikleri ile hem depodaki malları kolaylıkla kontrol altına almanıza yardımcı olacak hem de etiket vererek sağlıklı bir şekilde ürünleri kontrol altında tutmanızı sağlayacaktır.

Depo Barkod Sistemi

Depo barkod sistemi ne işe yarar?

Karmaşık ürünlerin yer aldığı depolarda, ürünleri daha rahat kontrol altında tutmak için kullanılabilecek en ideal sistem, depo barkod sistemidir. Bu sistem, ürünlerin stoklanmasını, ürünlerin giriş çıkışlarını kontrol etmeye, ürün maliyetlerini belirleme gibi pek çok özelliği bir arada sunmaktadır. Kolay kullanımı ve hızlı işlem yürütebilme özelliği ile dikkat çeken depo barkod sistemi, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip firmamız Timeout Bilişim farkıyla en uygun fiyatlardan müşterilerimize sunulmaktadır.

Depo Barkod Sistemi

Depo barkod sistemi avantajları nelerdir?

  • Depo barkod sistemi; ambar-depo ve mağaza arasındaki sürecin hızlı şekilde işlemesini sağlar.
  • Mal kaybı ve kaçakların önüne geçer.
  • Faturalarda oluşabilecek hataları önler.
  • Depo sorumlusunun yapabileceği muhtemel hataların önüne geçer.
  • Sorun yaşamadan depolama imkanı sunar.
  • Hızlı sevkiyat yapmada son derece aktif bir şekilde çalışır.

Depo Barkod Sistemi

Timeout Bilişim ile en iyisine sahip olun

12yıllık deneyime sahip olan firmamız, alanında en çok tercih edilen ve güvenilir bilişim firması olarak depolarda sıkıntı yaşayan müşterilerimizin işlerini en hızlı şekilde halletmelerine yardımcı oluyoruz. Depo barkod sistemi hakkında detaylı bilgi almak ve hızlı çözümlere ulaşmak için iletişim numaramızdan firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir, kurulum desteği talebinde bulunabilirsiniz.