Manav barkod sistemi, sebze ve meyve çeşitlerinin çok fazla olduğu manavlarda kullanılmasıyla işlemlerin daha hızlı halledilmesini sağlayan ve kasa programı ile entegre edilebilen bir programdır.

Manavlarda işlerin hızlı işlemesi ve müşterilere hızlı cevap verilebilmesi için yapılması gereken en önemli işlerden biri barkod sistemi kullanmaktır. Manavlar için barkod sistemi, özel olarak hazırlanmış, işlemleri hızlı şekilde gerçekleştirmeye yardımcı olan bir sistem düzeneği üzerine kurulmuştur.

Manav Barkod Sistemi

Manav barkod sistemi ne işe yarar?

  • Ürünlerin etiketlerini hazırlamaya,
  • Yeni gelen ürünlere etiket verme,
  • Mevcut ürünleri değiştirme,
  • Birden fazla şubesi olanlar için tek yerden kontrol etme,
  • Hızlı satış programı ile entegre edilebilme,
  • Ön muhasebe programı ile enetgrasyon yapabilme.

Birçok özelliği ve detayı bulunan manav barkod sistemi, hızlı satış yapmak isteyen işletmeler için en iyi çözümleri sunan ve kolay kullanım özellikleri sayesinde işlerin daha rahat halledilmesini sağlayan bir programdır.

Manav Barkod Sistemi

Manav barkos sitemi ve hızlı satış

Terazi ile işlemlerin yapıldığı manavlarda, müşterileri erken uğurlamak, memnuniyetlerini kazanabilmek adına çok önemlidir. Manav barkod sistemi, AKINSOFT’un hazırladığı ve işletmeler tarafından çokça tercih edilen AKINSOFT Volwox hızlı satış programı ile uyumlu çalışabilmektedir. Bu da işletme sahiplerinin hem ürün stoklarını daha rahat göz önünde bulundurmalarına yardımcı olmakta hem de müşterilere hitap ederken daha fazla memnun kalmalarını sağlamak adına son derece etkili bir çözümdür.

Manav Barkod Sistemi

Timeout Bilişim Barkod Sistemleri

Birikim, deneyim ve uzun yılların tecrübesi ile müşterilerimize hizmet verdiğimiz firmamızda, barkod sistemleri adına aradığınız tüm her şeyi en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya devam ediyoruz. Timeout Bilişim barkod sistemleri hakkında detaylı bilgi almak ve çözüm elde etmek için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Manav barkod sistemi demo talebinde bulunmak için “demo talep” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.