Kırtasiye barkod sistemi, ürün kalemi çok fazla olan kırtasiyeler için can kurtarıcı niteliğinde bir programdır. Program sayesinde hızlı işlem ve hızlı satış yaparak müşterilerin memnuniyeti sağlanabilmektedir.

Kırtasiyeler, özellikle okul sezonlarında fazlasıyla ürün biriktiren yerlerdir. Bu yerler, daha hızlı hareket edebilmek için öncelikle ürünlerini barkodlandırarak işleme koyulması gereken yerlerdir. Çocukların daha sık uğradığı kırtasiyelerde daha hızlı satış gerçekleştirmek için öncesinden depo ve reyonlardaki ürünlerin stoklarının göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Bunun için özel olarak yazılan kırtasiye barkod sistemi, işlerin daha hızlı yürümesinde son derece etkili ve getirdiği çözümleriyle kullanıcılarının işlerine soluk getiren uygulamalardır.

Kırtasiye Barkod Sistemi

Kırtasiye barkod sistemi özellikleri

  • Stok kartı oluşturma,
  • Ürün gurubu belirleme,
  • Ürün sınıfına göre fiyatlandırma,
  • KDV oranı belirleme,
  • Birden fazla şubesi olanlarda tek sistem tarafından yönetme,

Özellik bakımından son derece kapsamlı olan kırtasiye barkod sistemi, aynı zamanda hızlı satış programı ile entegreli çalışmaktadır. Bu sayede işlemleri manüel kontrol etmek yerine daha fazla hız kazandıran program işe yönetebilirsiniz.

Kırtasiye Barkod Sistemi

Kırtasiye hızlı satış programı

Hızlı satış programı, işlemlerin kısa sürede gerçekleşmesine yardımcı olan ve müşterileri bekletmeye gerek bırakmadan seri bir şekilde işlem yürüten bir programdır. Kırtasiye barkod sistemi ile entegre edilerek kurulabilen hızlı satış programı, Türkiye’nin yerli ERP yazılım devi AKINSOFT Volwox hızlı satış programıdır. Timeout Bilişim farkıyla en uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz program sayesinde işlerinizi en hızlı şekilde yöneteceksiniz.

Kırtasiye Barkod Sistemi