Şarküteri barkod sistemi, işletmelerin zengin ürün seçeneklerini kolaylıkla kontrol etmelerini sağlayan ve fiyatlandırmaları kolaylıkla gerçekleştirmeyi sağlayan bir programdır.

Program, kapsamlılık bakımından son derece ideal ve işlemleri hızlı bir şekilde halletmeye yardımcı olan bir sistemdir. Daha hızlı ve daha pratik işlem yapılabilen şarküteri barkod sistemi, istendiğinde terazi ile bağlantı yapılarak da kullanılabilmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak için kullanabileceğiniz ideal program ile zamanında işlerinizi bitirmenin keyfine varabilirsiniz.

Şarküteri Barkod Sistemi

Şarküteri barkod sistemi özellikleri

Birçok ürün grubu ile çalışan şarküteriler, bu ürünleri daha hızlı ve pratik bir şekilde müşterilerine sunmak durumundadırlar. Bunun için de kullanmaları gereken özel bir sisteme ihtiyaç duyarlar. Şarküteri barkod sistemi, tam da bu anlamda işinizi hızlandıracak ve müşterilerinize daha hızlı cevap vermenize yardımcı olacak bir sistemdir.

Şarküteri Barkod Sistemi

Detaylı raporlamalar,  kasiyer takibi, stok takibi, uzaktan kontrol gibi birçok özelliği bir arada barındıran şarküteri barkod sistemi sayesinde işlerinizin daha erken sürede çözüme ulaştığını göreceksiniz. En ucuz fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet verdiğimiz firmamızı arayarak kolay çözümlere ulaşabilirsiniz.

Şarküteri Barkod Sistemi

Timeout Bilişim şarküteri barkod sistemi

Alanında uzun zamanların deneyim ve uzmanlığına sahip olan Timeout Bilişim, her alanda müşterilerine yardımcı olmaya devam ediyor. Sofraların lezzeti şarküteri ürünlerinin satışını yapan mağazaların işlerini kolaylaştırdığımız firmamızın iletişim numarasından arayarak şarküteri barkod sistemi hakkında detaylı bilgi alabilir, demo talebinde bulunarak programı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kurulum ve kurulum sonrası destek hizmetlerimiz vardır.