Şekerleme-pastane barkod sistemi, damak tadına hitap eden lezzetlerin daha fazla yer aldığı, özel gün ve davetlerde daha fazla kullanılan pastaneler için ideal programdır. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve hızlı satış sistemi ile entegre edilmesi sayesinde daha kısa sürede işlerin toparlanmasını sağlamak için kullanılabilecek ideal bir seçenektir.

Özel davetlilerin bol olduğu günlerde en sık tercih edilen yerler pastanelerdir. Tatlıların pişirilip tezgâhlara konduğu bu alanlar, sayıca fazla ürüne sahip yerler olduğu için müşteriye hitap ederken karmaşık ürün sistemi yerine daha sade ve daha hızlı işlem yürütülebilen bir sisteme ihtiyaç duyulur. Pastane barkod sistemi, tam da bu anlamda işlerin kolaylaşmasını sağlayan ve kısa sürede müşteri istek ve taleplerini yerine getirmeye yardımcı olan özellikleri ile göze çarpmaktadır.

Şekerleme-Pastane Barkod Sistemi

Şekerleme-Pastane barkod sistemi ne işe yarar?

Pastane ürünleri, genellikle hazır gelmediği yani fırında pişirilerek tezgahlarda servis edildiği için hazır bir etiketleri bulunmamaktadır. Bu da müşteriye alımlarda net fiyatı belirlememeye neden olmaktadır ki müşteri güvenini kaybetmek bu tip durumlarda işten bile değildir. Pastane-şekerleme barkod sistemi ise yeni fırından çıkmış ürünlere etiket vermek için kullanılan ve kasada kolay ödeme yapmasını sağlayan özelliklere sahip bir programdır. Müşteri güven ve memnuniyetini kazanmak adına son derece ideal çözümler sunan şekerleme-pastane barkod sistemi, hızlı satış programı ile entegre edilerek daha kapsamlı bir kullanım sunmaktadır.

Şekerleme-Pastane Barkod Sistemi

Pastane barkod sistemi özellikleri:

  • AKINSOFT Volwox hızlı satış entegresi,
  • Kasa satış programı entegrasyonu,
  • Sınırsız ürün tanıma,
  • Ürün grubu oluşturma,
  • Özel fiyat belirleme.

Pastanelerin işini kolaylaştıran ve müşterilere daha hızlı şekilde cevap vermeyi sağlayan şekerleme-pastane barkod sistemi ile işlerinizin daha hızlı yürüdüğünü fark edeceksiniz. Alanında hızlı ve deneyimli olan firmamız Timeout Bilişim ile iletişime geçerek barkod sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilir, demo talebinde bulunabilirsiniz.