Market barkod sistemi, market işletmecilerinin işlemlerini hızlı ve güvenilir bir biçimde yapmaları için hazırlanan özel bir sistemdir. Bu sistem sayesinde kısa sürede raporları tutabilir, kâr oranlarını hesaplayabilirsiniz.

Fatura, çek, irsaliye, banka raporları gibi pek çok önemli işi bir arada kolaylıkla yapmaya olanak tanıyan market barkod sistemi, mağazanız için eliniz ayağınız niteliğinde olacak bir yazılım ve program türüdür.

Market Barkod Sistemi

Market Barkod Sistemi özellikleri

Depo ve market içerisindeki ürünlerin takibini kolaylaştırmak ve müşteri hesabını keserken hızlı davranmak için ihtiyacınızdan daha fazlasını karşılayan market barkod sistemi, güven ile kullanabileceğiniz ve son derece hızlı bir sistemdir. Sistem, sadece barkod üretme ile sınırlı olmayıp aynı zamanda market satış programı ile entegre edilerek de kullanılmaktadır. Bu sayede mağazanızın işleyişini hızlı ve seri hale getirebilir, müşterilerinizin memnuniyetini daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özel modülleri sayesinde ERP yazılımları ile entegre edilebilen market barkod sistemi, Timeout Bilişim güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Market Barkod Sistemi

Market barkod sistemi fiyatları

Özelliklerine bağlı olarak değişik fiyatlardan satılan market barkod sistemleri, kolay ve hızlı kurulum desteği sunduğumuz firmamızdan müşterilerimize özel indirimlerle sunulmaktadır. Kısa sürede kurulum ve kurulum sonrası kullanım eğitimi vererek müşterilerimizin işlerini kısa sürede halletmelerine yardımcı olduğumuz Timeout Bilişim ile ayrıca destek hizmetlerini de müşterilerimize sunmaktayız. Değişken market barkod sistemi fiyatları olmasına rağmen piyasanın en uygun fiyatlarını sizlere sunduğumuz firmamızı arayarak hızlı ve güvenilir çözümlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.