Barkod yazıcılar, mağazaların, kantinlerin, marketlerin ve dahi aklınıza gelebilecek tüm işletmelerin en çok ihtiyaç duydukları araçlardan biridir. Seri üretim yapan barkod yazıcılar, stokunuza eklediğiniz yeni ürünlerin fiyatlandırılmasına ve kolaylıkla satışa sunmanıza yardımcı olacak araçlardır.

Mağazalar ve mağaza türü iş yerleri, sürekli olarak güncel stok eklemek durumunda kalırlar. Tabi iş böyle olunca haliyle ürünlere etiket yazdırmak veya diğer adıyla barkod yazdırmak zorunlu hale gelmektedir. Barkod yazıcılar, el terminalleri ve bilgisayarlara bağlı olarak çalışan aletlerdir. Depo sayımı, mağaza stoku kontrol etme ve yeni ürünleri fiyatlandırma konusunda hem daha hızlı hareket etmeyi sağlarlar hem de daha kolay kontrol etme imkanı sunarlar.

Barkod yazıcılar

Barkod yazıcı modelleri

Piyasada çok sayıda barkod yazıcı modeli bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok kullanılan modeller Argox barkod yazıcı olarak görülmektedir. Tonerlerinin uzun süre dayanması, ebat olarak kolaylıkla ayarlanması gibi özellikleri sayesinde tercih edilen yazıcılar olarak görülmektedir.

Barkod yazıcılar

Argox barkod yazıcı modelleri:

  • Argox 214 PLUS Barkod
  • ARGOX CP-2140 BARKOD
  • Argox G-6000 Barkod Yazıcı
  • Argox Os-2140D Direk
  • Argox X- 3200 Barkod Yazıcı
  • Argox X-1000 VL Barkod
  • Argox X-2300 V Barkod

Baskı yönetimi, baskı hızı, baskı uzunluğu, baskı genişliği özelliklerinde beklentilerden çok daha fazlasını karşılayan Argox barkod yazıcılar, işlerin daha hızlı ve zamanında bitmesine yardımcı olabilen en kullanışlı cihazlardır.

Barkod yazıcılar

Timeout Bilişim ile en iyisine sahip olun!

Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız Timeout Bilişim, barkod yazıcı seçeneklerinde müşterilerinin beklentilerinden çok daha fazlasını sunarak kolaylıkla işlerin yürümesine yardımcı olmaktadır. Mağaza, depo, market ve daha aklınıza gelebilecek tüm işletme tipleri için en uygun barkod yazıcı fiyatları ile hizmet verdiğimiz firmamızı arayarak kurulum ve satış desteği alabilirsiniz.