Barkod sistemi, her işletmenin ihtiyaç duyduğu ve mutlaka edinmesi gereken bir sistemdir. Mağazanın stok giriş çıkışlarını, fatura, stok, cari, muhasebe, irsaliye ve diğer envanter bilgilerini takip etmek için mutlaka ihtiyaç duyulan bu sistem ile işlerin çok daha rahat yürüdüğünü söylemek gerekiyor.

Bazı mağazalar, birden fazla şubeye sahiptirler. Bu tip işletmelerde kontrolü tek bir yerden sağlayabilmek oldukça önemlidir. Barkod sistemi kurulumu yaparak bunu kolaylıkla gerçekleştirebilir, stok giriş ve çıkışlarını tek yerden kontrol edebilirsiniz. Geniş rapor seçenekleri sunan barkod sistemi, aldığınız raporları JPG, html veya pdf formatında çıktı alabilirsiniz.

Barkod Sistemi Kurulumu

Barkod sistemi ne işe yarar?

Özellikler market ve giyim mağazaları gibi çok kalem ürünlere sahip olan işletmelerin, barkod sistemi kullanmaları kaçınılmazdır. Çünkü bu tip yerlerde bazı ürünler çok küçük olur ve kayıt altında tutulmadığında büyük zararlara neden olabilir. Barkod sistemi ile tüm büyük-küçük ürünleri tek bir yerde toplayarak herhangi bir kaybın yaşanmasının önüme rahatlıkla geçebilirsiniz. Bu sayede küçük rakamlar, büyük zararlara girmenize mani olur.

Barkod Sistemi Kurulumu

Barkod sistemi nerelerde kullanılır?

Barkod sistemi, kısıtlı alanlarda kullanılmayan geniş kapsamlı kullanım alanına sahip bir sistemdir. Bakkal, market, kantin, büfe, giyim mağazası, bebek ürünleri satış mağazaları, manav ve daha akla gelebilecek tüm büyük ve küçük işletmelerde kullanılabilecek harika bir sistemdir.

Barkod Sistemi Kurulumu

Barkod sistemi kurulumu nasıl yapılır?

Timeout Bilişim, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isim olup barkod sistemi kurulumu ve ürün satışında en başarılı isimlerden biridir. Dokunmatik ekran bilgisayar, el terminalleri, yazarkasa etiketi, barkod etiketi gibi barkod sisteminde ihtiyaç duyulan tüm ürünleri temin edebileceğiniz firmamız, sistem kurulumu ve kurulum sonrası destek hizmetleri ile dilediğiniz her an yanınızdadır.