Kamera güvenlik sistemleri; iş yerleri, konutlar, villalar, mağazalar ve insan yaşamının olduğu tüm alanlarda harici tehlikelerden korunmak için kullanılabilen bir sistemdir.

Gelişen teknoloji ve değişen hayat ile birlikte artık günümüzde güvenlik önlemleri de farklı şekillerde alınmaya başladı. Yaşanan olumsuz hadiselerin önüne geçmek için kullanılan bazı teknolojik cihazlar sayesinde ekstradan insan gücü kullanmaya gerek kalmıyor. Kamera güvenlik sistemleri de bunlardan biri olup, her hareketin kayıt altına alınmasını sağlayan ve güven içinde iş yerlerini veya yaşam alanlarını terk etmeye yardımcı olan cihazlardır.

Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera güvenlik sistemleri nerelerde uygulanır?

Kameralar, günümüzde artık her alanda kendini gösteren cihazlar haline geldi. Evler, iş yerleri, alışveriş merkezleri, mağazalar ve daha birçok alanda kişilerin güven içinde kalmalarını sağlayan kamera sistemleri, en çok da iş yerlerinde kullanılmaktadır. Mağaza güvenlik sistemleri ile iş alanlarını kontrol altına almak ve daha sağlıklı şekilde iş yapmak olanaklı hale geldi. Daha önceleri gece mağazaların kapanmasından sonra genelde ekstra bir personel güvenliği sağlamaktaydı. Günümüzde yine personeller olsa da mağaza güvenlik sistemleri sayesinde artık çok fazla insanın çalışmasına gerek kalmıyor.

Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera güvenlik sistemi özellikleri

Birçok farklı özellikleri bulunan kamera güvenlik sistemleri, kalite ve özellik bakımından değişken sistemlerle çalışmaktadır. IP, kontrollü, tek ekrandan kontrol etme, kamera izleme merkezi tarafından incelenen kameralar vs. kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik geliştirilmiş cihazlardır. Günümüzde en çok kullanılan kamera tipleri şunlardır;

  • AHD Kameralar
  • AHD Kayıt Cihazları
  • NVR Kayıt Cihazları
  • IP Kameralar
  • PTZ IP Kameralar
  • Analog Kamera ve DVR
  • Mini Kameralar
  • Duman Dedektörlü Kameralar

Kamera Güvenlik Sistemleri

Timeout Bilişim İle Güvende Kalın

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan Timeout Bilişim, güvenlik sistemleri üzerindeki deneyimi sayesinde müşterilerinin işini hem ekonomik fiyatlarla tamamlamakta hem de güvenlik anlamında beklentilerin ötesinde sonuçlar vermektedir. İş yeri güvenlik sistemleri, villa güvenlik sistemleri, apartman güvenlik sistemleri ve daha ihtiyaç duyulan her alan için özel sistemler sayesinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz. İletişim numaramızdan arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, ihtiyacınız olan tüm kamera sistemleri hakkında en detaylı fikirlere ulaşabilirsiniz.