Kuruyemiş hızlı satış programı ile işletmenizde müşterilerinize daha hızlı hitap edebilir, müşterilerinizin memnun kalmasını sağlayabilirsiniz.

Hareketli işletmeler arasında yer alan kuruyemişler, özellikle de özel gecelerin olduğu zamanlarda daha hareketli zamanlar yaşarlar. Bu hareketlilik her ne kadar işletme sahipleri için iyi olsa da müşterilerin beklemeleri, müşteriler açısından sıkıcı zamanlara neden olmaktadır. Hem müşterilerin memnun kalması hem de işletme sahiplerinin işini daha hızlı yapabilmeleri için özel olarak tasarlanan kuruyemiş hızlı satış programı, daha kısa sürede müşteri taleplerini karşılamak için kullanabileceğiniz özel bir programdır.

Kuruyemiş hızlı satış programı

Hızlı satış programı nedir?

Bir işletmede barkod sistemi kullanılıyorsa yanında bir de hızlı satış programının kullanılması gerekir. Çünkü teraziden alınan etiketlerin okutulması gerekir ve bunun için de programın olması şarttır. Aslında işletmelerin işini kolaylaştırmak ve bir anlamda iş yükünü hafifletmek adına tasarlanan bu program ile daha fazla müşteri kazanabilir ve müşterilerinizin referans olmalarını sağlayabilirsiniz. Yani son derece kapsamlı ve işletmenize değer katan bir program olduğundan söz edebiliriz.

Kuruyemiş hızlı satış programı

Kuruyemişçilerde birçok ürün bulunmaktadır. Çekirdek, fıstık, fındık ve daha aklınıza ne gelirse. Tüm bunların bir arada olması aslında bir müşteri açısından iyidir ama her birinin fiyatını akılda tutmak, tartmak ve müşteriye vermek işletme sahibi için yeterince zaman kaybına neden olabilmektedir. Kuruyemiş hızlı satış programı ise tüm bu sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olan bir programdır. Daha önce stok kaydı yapılan ve barkod üretilen ürünlerinizi teraziden geçirdiğinizde size bir etiket verir ve bu etiketin üzerinde ürünün özel barkodu olur. Kasaya gelindiğinde barkod okuyucu ile okutulduğunda ürün hakkında tüm detaylarla birlikte fiyatını da verir ve müşterinize sunarsınız. Yani işinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Kuruyemiş hızlı satış programı

Wolvox 8 hızlı satış

AKINSOFT firmasının kuruyemiş ve diğer alanlara hitap edebilecek şekilde tasarladığı Wolvox 8 hızlı satış programı, hem işinizi kolaylaştırmak hem de müşterilerinizi memnun etmek için kullanabileceğiniz bir programdır. Timeout Bilişim olarak bu alanda sizlere verdiğimiz hizmetlerimizi değerlendirerek işlerinizi daha seri şekilde yürütebilir, müşterilerinizin memnun kalmasını sağlayarak marka değerinizin yükselmesine yardımcı olabilirsiniz.

Kuruyemiş hızlı satış programı

Kuruyemiş hızlı satış programı fiyatı

Piyasanın en uygun fiyatlarıyla hareket ettiğimiz firmamızın iletişim numarasından arayarak kuruyemiş hızlı satış programı fiyatı hakkında ve diğer tüm detaylar hakkında bilgi edinebilir, kurulum, kurulum sonrası eğitim ve teknik destek konularından yararlanabilirsiniz.