Otomasyon sistemleri, işletmelerin en önemli araçlarından biridir. Daha hızlı iş yapmak ve daha hızlı işlem yapmak için gerekli olan sistem, kolay kurulumu sayesinde kısa sürede kullanabileceğiniz bir sistemdir.

Restaurant, cafeterya, çay bahçesi, kantin, bar gibi işletmelerde otomasyon sistemi bir hayli önem taşımaktadır. Müşterilerin hesabını kısa sürede belirlemek ve hesaplarını kısa sürede toplamak, hem müşteri memnuniyeti açısından hem de daha hızlı işlem yapılması açısından önemli bir yere sahiptir. Restoran otomasyon sistemi ile adisyon takibi yapabilir, masa düzenini oluşturabilir, menü belirleyebilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak fiş çıktısı, mutfak kontrolü gibi önemli alanların kontrolünü de kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

otomasyon sistemi

Kantin otomasyon sistemi

Kantinler, hızlı işlem gerektiren alanların en başında gelirler. Teneffüs aralarının 8 dakika olması, kısa sürede çok işlem yapmayı gerektirmektedir. Manüel olarak yapılan işlemlerde yeteri kadar müşteri memnuniyetini sağlamak mümkün değildir, bu nedenle yeni kantin sistemlerinde kullanılan ve kullanımı ile mükemmel sonuçlar sunan kantin otomasyon sistemi, en iyi şekilde işlerin tamamlanmasına yardımcı olmaktadır.

otomasyon sistemi

Depo otomasyon sistemi

Deponuzda yer alan ürünlerinizi kontrol altında tutmak, kayıp-kaçak mal çıkışını önlemek ve personel hatalarını sıfıra indirmek için kullanabileceğiniz harika özelliklere sahip depo otomasyon sistemi, günümüzün en çok ihtiyaç duyulan programlarının başında gelmektedir. Timeout Bilişim olarak sizlere bu alanda sunduğumuz desteği değerlendirerek ihtiyacınızdan çok daha fazlasını temin etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

otomasyon sistemi

Otomasyon sistemleri ne işe yarar?

Otomasyon sistemi, bir mağaza veya işletmede, kontrolü elde tutmak için kullanılan harika bir sistemdir. Sistem, bilgisayar ve el terminalleri ile paralel çalıştığı için zamandan kazanmak ve kısa sürede müşteri taleplerini yerine getirmek için kurulan bir sistemdir. Özellikle de müşteri yoğunluğunun fazla olduğu kafeterya, restoran, çay bahçesi, bar, disco gibi alanlarda daha fazla ihtiyaç duyulan otomasyon sistemleri sayesinde işlerin daha seri şekilde halledilebildiği de bir gerçektir. Tüm bunlar hakkında detaylı bilgi almak ve işletmenize kurulması için destek talebinde bulunmak için çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Daha fazla işlem hacmi ile işlerinizi kontrol altında tutmanın keyfine varmak için arayın.