Yeni nesil restoran otomasyon sistemi sayesinde işletmenizde işlerinizin daha hızlı ve güvenilir şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

Restoranlar, müşteri memnuniyetine önem verilmesi gereken yerlerin en başında gelir. Temizlik, servis hizmetleri, müşteri ilişkileri, hesap ödeme, masa düzeni, mutfak ve daha akla gelecek tüm restoran bölümlerinin en iyi şekilde dizayn edilmiş olması ve müşterilerin beğenecekleri şekilde olması gerekir. Bu nedenle restoran sahiplerinin bu konuda her şeyin en iyisini yapmaları gerekir. teknoloji dünyasının sektörel çalışmalar yapması sayesinde, restoran gibi işletmelerde müşterilerin memnun kalmasını sağlamak daha kolay hale geldi. Restoran otomasyon sistemi, kullanımı kolay ve özellikleri ile bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanmış özel bir otomasyon sistemidir.

Yeni Nesil Restoran Otomasyon Sistemi

Restoran otomasyon sistemi nedir?

Bir restoranın masa düzeni, siparişlerin hazırlanma süreci, müşterilerin hesapları ile bilgilerin verilmesi, dışarıya servis yapılan bir restoran ise bu işlemlerin takip edilmesi gerekir. Marka bazlı çalışma yapılan yerlerde özellikler marka değerini yükseltmek için kesinlikle bu söylediklerimizin olması gerekir. Tabi ki tüm bu işlemleri yürüten personellerdir fakat personel hatalarını sıfıra indirmek ve yapılabilecek hataların önüne geçebilmek için teknoloji dünyasından da yararlanmak gerekir. Restoran otomasyonu  nedir? sorusuna verilmesi gereken en güzel yanıt da aslında anlattığımız bu detaylarda saklıdır. Bir işletmenin marka değerini yükseltebilmesi için gerekli olan tüm özellikleri barındıran ve bu özellikleri ile işletme sahiplerinin yükünü hafifleten yeni nesil restoran otomasyonu ile aradığınız her şeyi bir arada bulabilirsiniz.

Yeni Nesil Restoran Otomasyon Sistemi

Hızlı ve güvenilir kullanım

Dokunmatik bilgisayar ile entegreli çalışan restoran otomasyonu, müşteri hesabının alındığı zamanda kısa sürede işlem yapılmasına yardımcı olur. Bununla birlikte bir de mutfak departmanına gönderilecek siparişleri mutfağa ek olarak bağlanan monitörde anlık olarak görüntüler ve bu sayede bir işi uzun sürede yapmak yerine daha kısa sürede gerçekleşmiş olursunuz. Yeni nesil restoran otomasyon sistemi, kullanım özellikleri ile son derece kolay ve güvenilir iş sonuçları sunma eğilimi ile hazırlanmış bir otomasyondur. Bar, restoran, cafeterya, fastfood gibi tüm alanlarda güven içinde kullanabileceğiniz otomasyon sistemi ile hem marka değerinizi yükseltecek hem de beklentilerinizi daha iyi bir şekilde elde edeceksiniz.

Yeni Nesil Restoran Otomasyon Sistemi

Timeout Bilişim ile en iyi çözümler

Restoran otomasyon sistemi kurulumu, kurulum sonrası teknik destek ve diğer tüm ihtiyaçlarınızda güven içinde arayabileceğiniz firmamız, yılların birikim ve deneyimine sahip bir isimdir. Beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olabileceğiniz restoran otomasyon sistemi fiyatları konusunda da en uygun maliyetleri bulabileceğiniz firmamız ile işlerinizi uygun maliyetlerle gerçekleştireceksiniz. Çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçerek sektörün en iyi çözümlerini sunan Timeout Bilişim ile görüşebilir, merak ettikleriniz hakkında en detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.